Horoskop na rok 2019 dla Strzelca

CzaroMarownik 2019

strzelec

Drogi Strzelcu, na początku roku 2019 uświadomisz sobie, że życie ciągle na nowo zmusza Cię do doskonalenia i rozwoju, i bardzo dobrze, bo inaczej popadłbyś w marazm lub wygodnictwo, a to nie jest zgodne z Twoją naturą. Jeśli wydawać ci się będzie, że nie masz wpływu na swój los, pamiętaj, że jest tak tylko pozornie. Nie próbuj niczego robić na siłę, ale też z niczego nie rezygnuj. Przezwyciężenie i rozumienie twoich doświadczeń jest pewną drogą prowadzącą do szczęśliwych zmian i osiągnięcia nowego rozwoju.

W pierwszym kwartale w pracy będziesz pełen zapału, a zarazem niecierpliwy w wykonywaniu swoich obowiązków i trudno ci będzie zrozumieć, że czasami sukces potrzebuje dużo czasu na swoje wypracowanie. W twoim zachowaniu do partnera osobistego pojawi się w tym czasie sceptycyzm, a nawet niechęć i nieumiejętność podejmowania wspólnych decyzji. W twoje uczucia miłości i poczucia przynależności wkradnie się zwątpienie. Przyjrzyj się dokładnie swoim pragnieniom i lękom, postaraj się właściwie ocenić swoje uczucia do partnera.

W drugim kwartale roku poczujesz, jakbyś musiał zrezygnować z własnego życia, bądź oddać komuś innemu sukces, na który pracowałeś. Pamiętaj, że twoja rozwinięta świadomość jest w stanie to zaakceptować, twojego doświadczenia i umiejętności nikt nie jest w stanie ci odebrać. Pozostań wspaniałomyślny, bo również przy dowartościowywaniu innych odnajdziesz radość. W pracy pojawi się szansa na nawiązanie nowych, interesujących stosunków handlowych, jak i innych pomyślnych kontaktów, które okażą się przydatne w przyszłości. Krytycznym okiem spojrzysz w tym okresie na swoją relację osobistą, narzucisz partnerowi sztywne ograniczenia i zaczniesz się do niego odnosić w skostniały sposób.  

W drugiej połowie roku odnajdziesz wewnętrzną radość i harmonię. Zaakceptujesz siebie, pozostawiając w przeszłości niewiarę w siebie i karierowiczowską nadgorliwość. Będziesz w stanie pomóc innym znaleźć drogę do szczęścia, samemu będąc dobrym przykładem na to, że jest ono osiągalne. W swojej pracy dotrzesz do martwego punktu, w którym napotkasz na opór, a kontynuacja działalności wiązać się będzie z podjęciem lekkomyślnego ryzyka. Będziesz potrzebować świeżego spojrzenia na sprawę. Trzeci kwartał roku to dobry czas dla ciebie na urlop, który zregeneruje twoje siły i umożliwi kontynuowanie pracy, która do tej pory była bezowocna. Kiedy wypoczniesz, z łatwością pójdzie ci wówczas pokonywanie problemów. W twoim związku osobistym zagości miłość pełna opiekuńczości wobec partnera i pojawią się nowości, co może oznaczać zarówno powiększenie rodziny, jak i każdą inną formę pozytywnych zmian w relacji.

W czwartym kwartale odczujesz urok nowości, będziesz w trakcie poszukiwań i zmian w swoim życiu. Twoja otwartość i brak uprzedzeń będą w tym bardzo pomocne. W życiu zawodowym pojawi się nowy cel do realizacji, rozwiniesz swoje zainteresowania, odkryjesz w sobie nowy talent bądź rozwiniesz nową umiejętność. Z zapałem poświęcisz się wykonaniu stojących przed tobą zadań i w pełni zaangażujesz się w osiągnięcie zawodowego spełnienia. W związku osobistym pojawią się poróżnienia lub kłótnie, ale po nich szybko powracać będą serdeczne stosunki, radość i zapał do budowania romantycznej relacji.

W 2019 roku uwierz, że jesteś już gotowy do przekazywania innym swojej wiedzy i być dla nich przykładem postępowania. Nie zapominaj przy tym, aby być wyrozumiałym i tolerancyjnym wobec poglądów innych ludzi.

Jeden komentarz do “Horoskop na rok 2019 dla Strzelca

  1. Myślę że horoskop pomaga mi w życiu codziennym podejmować decyzje,dlatego zaglądam co dzień żeby dowiedzieć się jak minie mi dzień,tydzień .Nie do końca się sprawdza, ale jest sporo prawdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *