Horoskop na rok 2019 dla Skorpiona

CzaroMarownik 2019

skorpion

Drogi Skorpionie, w rok 2019 wejdziesz przepełniony radością życia, wiarą w siebie i w swoje możliwości. Będziesz oczekiwał tylko najlepszego, szczerze doceniał i chwalił innych ludzi. Taka postawa sprawi, że będziesz chętnie widziany w każdym towarzystwie. W życiu zawodowym wejdziesz na zupełnie nowe tereny. Może to być zmiana zawodu lub objęcie zupełnie nowych obowiązków, przy czym będziesz mógł liczyć na cenną i fachową pomoc innych. Twój związek osobisty w tym czasie będzie dla ciebie podporą, partner okaże ci pełne zrozumienie, ciepło i będzie twoim najlepszym przyjacielem.

W drugim kwartale roku pokażesz się światu ze swojej uczuciowej, towarzyskiej strony. Jednocześnie możesz mieć tendencję do wymigiwania się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących związku i unikania wyjaśniającej rozmowy z partnerem. Staraj się, żeby nie tylko dla ciebie ten czas był przyjemny, ale też dla twoich przyjaciół i ukochanej osoby. Udowodnij, że masz poczucie humoru i umiesz się śmiać również z samego siebie. W życiu zawodowym twoje zaangażowanie w pracę zostanie docenione, możesz liczyć na uznanie i sukces.

W drugiej połowie roku zostaniesz zmuszony do zdecydowanego bronienia swoich granic. W życiu zawodowym staniesz na rozdrożu i kierunek, który teraz obejmiesz, może być decydujący dla twojego życia. Albo bez zastrzeżeń zaaprobujesz wykonywany przez siebie zawód, albo wykorzystasz tę szansę i dokonasz odważnego wyboru. Twoja decyzja będzie właściwa wówczas, kiedy wypłynie wprost z twojego serca, kiedy opowiesz się za nią bez zastrzeżeń i bez wątpliwości. W tym czasie partner może rozczarować twoje oczekiwania. Zastanów się wówczas, jaki jest twój wkład w zajście tej sytuacji, bo rozpoznanie jej przyczyn uchroni cię przed powtarzaniem błędów w przyszłości.

W czwartym kwartale stworzysz sobie podstawy dla nowego rozwoju. Masz dużą szansę na osiągnięcie w życiu zawodowym tego, co uznajesz za cenne: dobre zarobki, uznanie i prestiż czy też wewnętrzne zadowolenie z wykonywanych zadań. W twoim związku osobistym pojawią się nowości, może to być powiększenie rodziny, jak i każda inna forma pozytywnych zmian w twojej relacji.

W 2019 roku otwórz się na otaczający cię świat, doceń to, co masz i zrozum, że wszystko w życiu jest ze sobą połączone. Jesteś na właściwej drodze do zdobycia swojego miejsca w świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *