Horoskop na rok 2019 dla Ryby

CzaroMarownik 2019

ryby

Droga Rybo, na początku roku 2019 poczujesz, że nadszedł czas życiowej zmiany, że nie możesz dłużej podążać drogą, którą dotąd podążałaś. Będziesz gotowa zmienić swój sposób myślenia lub zmienić zupełnie swoje otoczenie lub sposób działania. Jeśli zorientujesz się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia, zapewnij sobie spokój i zachowaj cierpliwość, bo jeśli wystarczająco długo będziesz przyglądać się problemowi, z pewnością pojawią się odpowiedzi wyjaśniające to, czego dotąd nie dostrzegałaś. Będzie to czas, w którym jasno zdasz sobie sprawę, co naprawdę pragniesz osiągnąć na polu zawodowym, określisz swoje rzeczywiste potrzeby. Dzięki umocnieniu swojego charakteru i poczucie wewnętrznej pewności zrealizujesz nowo odnalezione cele. W pierwszym kwartale roku masz szansę na stworzenie szczerego, pełnego wyrozumiałości związku lub wniesienia ciepła do już istniejącej relacji. Twój związek ożywi się, pojawi się w nim wzajemny zachwyt.

W drugim kwartale będziesz kierować się pragnieniem rozwoju, zechcesz wiele ulepszyć w swoim otoczeniu i wykażesz się przy tym kreatywnością. W pracy zdobędziesz się na decyzje i postępowanie wbrew swoim uczuciom. Może być to przyjęcie niechcianego zadania, podjęcie rozmów, które są dla ciebie przykre i trudne. Poczujesz się zmęczona swoim związkiem osobistym, pozwól sobie w tym czasie na odrobinę przyjemności i odpocznij, bo to zmęczenie pracą będzie przyczyną tego stanu.

W drugiej połowie roku 2019 dostosujesz się do rzeczywistości i zamiast usilnie starać się osiągnąć zbyt wysokie cele, zajmiesz się rzeczami możliwymi do wykonania. W pracy opłaci się twoje zaangażowanie, twoje osiągnięcia zostaną docenione i możesz liczyć na uznanie i sukces. Ciepło i serdeczność w twoim związku osobistym oziębiać zaczną wyrzuty wynikające z niewypowiedzianych dotąd rozczarowań, wydawałoby się z nieważnych, codziennych drobiazgów, które nagle powodują burzę. Potraktuj to jako szansę dla twojego partnerstwa na dotarcie się poprzez oczyszczające konflikty.

W czwartym kwartale zaczniesz systematycznie zgłębiać nowe obszary wiedzy, bądź skonfrontujesz się z nowymi doświadczeniami. W każdym przypadku wzrośnie twój poziom wiedzy i poznania. Twoje podejście do codziennej pracy stanie się bardziej romantyczne niż rzeczowe, co bardzo się przyda, jeśli masz artystyczny zawód, lecz w innym przypadku współpracownikom wydawać się będzie, że twoje działania nie mają wytyczonego konkretnego celu. W tym czasie zwróć uwagę na swoją postawę wobec bliskiej osoby, bo będziesz postrzegany tak, jakbyś celowo blokował w sobie ciepłe uczucia i stawał się bezwzględny w swoich zachowaniach. Nie pozwól, by twój partner oraz twoje uczucia stały się ofiarami samowoli twojego rozumu.

W 2019 roku pamiętaj, że snucie nawet najpiękniejszych wizji zda się na nic, jeśli są one oderwane od rzeczywistości. Buduj swoje wizje wewnętrzne w oparciu o możliwości, jakie daje świat zewnętrzny.

6 komentarzy do “Horoskop na rok 2019 dla Ryby

  1. Czy to nie funkcjonuje tak iz nasze prywatne sprawy,przezycia,znajomosci -dopasowujemy do przeczytanego,dopasowanego dla nas RYB horoskopu.Po przeczytaniu mowimy,myslimy-ooo rzeczywiscie trafione to sie wlasnie spelnilo,ooo nie wiarty godne :-)) Do przemyslenia :-))

  2. Dziękuję bardzo za trafiony horoskop, bardzo dużo się sprawdziło w realnym życiu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będzie pomyślny.
    Życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

  3. Mi również póki co horoskop jakoś idzie w parze z tym, co dzieje sie w moim życiu w tym roku,a tymi ogromnymi zmianami było pojawienie się mojego dzieciątka w moim życiu.co za tym idzie-zmiana trybu życia,branie za nie ogromnej odpowiedzialności, z pieniążkami też jakby lepiej, więc może pora spróbować w lotka zagrać?Dziękuję i pozdrawiam 🙂

  4. Przeczytałam swój horoskop na 2015 r. dopiero dziś i jestem zdumiona, jest bardzo trafny. W tym roku przeżywam i robię coś o co siebie wcześniej nie podejrzewałam, a trochę życia jest już poza mną.
    Dziękuję „czary mary”, dzięki Wam spojrzałam na pewne rzeczy i moje działania nieco inaczej i pewne rzeczy zrozumiałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *