Horoskop na rok 2019 dla Lwa

lew

Drogi Lwie, w rok 2019 wejdziesz otwarty na nowe inicjatywy i sygnały pochodzące od innych ludzi, ale też krytycznie sprawdzisz ich prawdziwość i możliwość realizacji. Będzie to też dla Ciebie czas zbierania owoców pracy i osiągnięcia tego, co w życiu zawodowym wydaje się cenne: dla jednych oznacza to dobre zarobki, ale niektórych uznanie, dla innych zaś zadowolenie i świadomość wykonywania zadań, które mają istotne znaczenie. Jeśli jesteś samotny, masz teraz szansę na stworzenie nowego, mającego widoki na przyszłość związku, a jeśli masz partnera, w swojej relacji zyskacie nowe doświadczenia i wejdziecie na nowe drogi otwierające przed wami radosne perspektywy.

W drugim kwartale pokażesz się jako twardo stojący na ziemi realista z uporem realizujący swoje plany. Możliwe, że będziesz przy tym postępować zbyt twardo i formalnie. W pracy zrobisz ogromny krok do przodu. Wykażesz się dążeniem do sukcesu, siłą przebicia i ciągłą gotowością do podejmowania ryzyka. Możliwe, że przejmiesz odpowiedzialność za ważniejsze zadania. Dla Twojego związku uczuciowego będzie to czas romantycznych uniesień i rozmarzenia, miłość może trochę przesłonić Ci prawdziwy obraz partnera.

Druga połowa roku przynieść może ze sobą okres zaostrzonych konfliktów. Jeśli nie będziesz w stanie ich uniknąć, postaraj się, aby Twoje działania pozostały czyste moralnie, inaczej odniesione zwycięstwo będzie miało gorzki smak. Możliwe, że kolejny awans w pracy trochę się odwlecze, ale pokaż, że zniechęci Cię to i jesteś gotów do dalszej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji. W tym czasie Twój związek uczuciowy będzie charakteryzował się stałością, zaufaniem, wiernością i ciepło przeżywaną zmysłowością.

W czwartym kwartale pokaż, że masz mnóstwo pomysłów i otwarcie prezentuj swoje opinie. Postępuj dyplomatycznie i jeśli to konieczne, zachowaj dystans. W pracy ta postawa bardzo Ci się przyda, bo konkurencja będzie chciała Cię wygryźć z posady i będziesz musiał bronić swojej reputacji i postawy. W życiu osobistym miłość będzie Cię głęboko poruszać i przenikać. Możliwe, że doświadczysz tego w nowej relacji, lecz jeśli masz partnera, odnajdziesz w tym związku prawdziwe szczęście z tą konkretna osobą, z wszystkimi jej wadami i zaletami, taką jaką jest – idealną dla Ciebie.

W 2019 roku nie daj się zbić z tropu bojaźliwymi rozważaniami innych na temat celowości swoich planów. Odważ się na szeroko zakrojony plan. Pozytywne myślenie doprowadzi Cię do celu.

CzaroMarownik 2019

6 komentarzy do “Horoskop na rok 2019 dla Lwa

  1. Horoskop dotyczy roku 2017, a komentarze odwołują sie do treści horoskopu na 2015 i 201 rok?!? Halo, co to za ściema?

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne. Postaramy się popracować nad tym, by od góry wyświetlały się najwcześniejsze komentarze, dotyczące aktualnej treści horoskopu.

  2. Wiosna trwa, spełniły się częściowo przepowiednie na 2016 rok, wiosna przyniosła mi chwile radosnych przeżyć, czułości i pięknie spędzonych chwil z partnerem. I jednak się zdziwiłam, że takie fajne chwile mogłam przeżyć z osobą, z którą wcześniej łączyły mnie kontakty przyjacielskie /jak wspomniano wyżej w horoskopie/. Cieszę się bardzo, że wspomniany partner obudził na nowo moją kobiecość i wiarę w to, że miłość można przeżywać też w dojrzałym wieku. Jestem zauroczona partnerem i chcę by on również obdarzył mnie takim uczuciem i żeby nasz związek rozwinął się w piękną dojrzałą miłość. Dziękuję moim aniołom i opiekunom za tą piękną wiosnę i proszę o jeszcze……

  3. No cóż, bardzo możliwe,że spełni się to co zostało napisane, ale nie wszystko w tej treści zgodne jest z moimi relacjami.

    1. Horoskopy trzeba traktować z przymrużeniem oka.Jeśli się spełnią przepowiednie to cieszmy się, a jeśli nie, to trzeba mieć nadzieję, że z czasem
      przyjdzie taki dzień i nasze marzenia się spełnią … To takie własnie czary mary…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *