Horoskop na rok 2019 dla Koziorożca

CzaroMarownik 2019

koziorozec

Drogi Koziorożcu, początek 2019 roku powita cię niespodziewanymi zmianami, których nie mogłeś przewidzieć. Nie trzymaj się na siłę starych poglądów, zmiany są nieuniknione, pozwól sobie płynąć z prądem życia. Zastanów się, czy warto pędzić za czymś, na czym tak naprawdę ci nie zależy. W pracy osiągniesz coś istotnego, uda ci się sfinalizować ważną transakcję, uzyskać awans, podwyżkę, bądź zdać egzamin i będziesz mógł świętować swój sukces. W tym czasie pracoholizm jednego z partnerów lub jego ucieczka w hobby staną się przyczyną rozluźnienia relacji w Twoim związku osobistym. Takie zachowanie to tylko próba uniknięcia rozmowy o prawdziwym problemie i konfrontacji z bliską osobą.

W drugim kwartale skupisz się na trzeźwym rozumowaniu przy rozwiązywaniu problemów własnych i swojego otoczenia. W pracy okaże się, że twoje przedsięwzięcia są opłacalne i znajdą poparcie, twoje pomysły i propozycje spotkają się ze zrozumieniem i zostaną pozytywnie odebrane, tak więc masz duże szanse na urzeczywistnienie swoich planów. To będzie czas odrodzenia w twoim związku osobistym. Możliwe, że oboje spojrzycie na siebie w zupełnie inny sposób i zaczniecie kochać siebie na nowo. Dla swoich bliskich staniesz się prawdziwym przyjacielem, do którego chętnie zwrócą się po poradę.  

W drugim półroczu w dalszym ciągu w swoim postępowaniu będziesz kierować się trzeźwym osądem, ale uważaj, bo będziesz wówczas bardzo blisko od granicy, za którą zamieni się to w bezwzględny i bezzasadny upór, przesadny perfekcjonizm, żądzę władzy i chęć utrzymania jej za wszelką cenę. W pracy poczujesz, że twoje pomysły i plany, owszem, znajdują się w trakcie realizacji, ale ich rozwój nie przebiega ściśle według twoich zamierzeń bądź też nie jesteś należycie doceniany za swoje umiejętności. Mimo wszystko nie trać wiary w siebie i nie spuszczaj oczu ze swojego celu. Przy swoim osobistym partnerze zaczniesz otaczać się pancerzem ochronnym, chroniąc tym samym swoje uczucia przed zranieniem, ale tym samym narazisz się na emocjonalne osamotnienie i pozbawisz się również takich doświadczeń, które są ważne i przyjemne.

W czwartym kwartale uświadomisz sobie swoją siłę, ale równocześnie zdasz sobie sprawę z tego, że do realizacji swoich zamierzeń potrzebujesz wiele energii i odwagi w podejmowaniu ryzyka. Twoje plany powiodą się, jeśli poświęcisz się im całym sobą. W pracy nastaw się na powolny, ale stały rozwój. Pośpiech w tym przypadku na nic się nie zda, spowoduje jedynie nawarstwienie pomyłek i przyniesie rozczarowanie. Postępuj cierpliwie i bądź pewien pozytywnych i wartościowych wyników. Zbyt silne więzy rodzinne w tym czasie będą uniemożliwiać ci samodzielne i niezależne życie, bądź też członkowie rodziny będą wymuszać na tobie to, abyś spełnił ich oczekiwania. Partner będzie w tym czasie dla ciebie najlepszą podporą.

W roku 2019 patrz trzeźwym okiem na świat i życie, ale doceniaj też radości dnia codziennego.

12 komentarzy do “Horoskop na rok 2019 dla Koziorożca

 1. a ja uważam ,że to bardzo dobra prognoza ale tylko prognoza bo wszystko ;prawie; zależy ode mnie ,życzę sukcesów i więcej optymizmu

 2. Jestem bardzo zadowolona z prognoz.. Wchodzę z wielkim optymizmem w Nowy Rok.. Życie człowieka to jedna wielka podróż, a jak to bywa w podróży, czekają nas różne przygody i niespodzianki. I to czyni życie cholernie ciekawym… od nas samych zależy jak do tego podejdziemy, zawsze mamy wybór w którą stronę spoglądamy… Szczęścia i pomyślności w Nowym Roku !!

 3. Niewiarygodne, przeczytałem i pomyślałem: „hmm, całkiem nieźle, same dobre rzeczy” :). A później znalazłem komentarze i uśmiałem się. Mam nadzieję, że Wasz rok nie przebiega zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. 🙂

  1. Niektórzy będą narzekać choćby im złote góry obiecać, taka ich natura.
   Szczęścia w Nowym Roku życzę wszystkim!!!

  2. No wlasnie tak samo pomyslalam. Dobry ten horosop, ale kiefy vzlowiek przeczyta komentarze to sie zastanawia czy nie jest zbytnim optymista 😉

 4. acha…czyli jak zwykle wszystko pod górkę…nic jasne, nic klarowne…jak zwykle walka z emocjami…może mieniłby już ktoś ten repertuwar…? bo w końcu uwierzę w tego pecha koziorożca

  1. Kiedy wreszcie napiszecie kochane wrozki cos dobrego dla koziorozca Dlaczego dla tego znaku nic sie nie uklada ciagle pod gorke to sa za uczciwe znaki a prognoza dla nich jest zawsze dramatyczna Jak mam wierzyc zlodziejom sie uklada jeszcze im pomagac a nam uczciwym nic przestane czytac horoskopy .

   1. Tak wyglądają prognozy, można je przyjąć do wiadomość i starać się ustrzec przed nieprzyjemnościami 🙂 Zapraszam też do lektury horoskopów na miesiąc i kolejne tygodnie, opracowywanych przez profesjonalną astrolog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *