Horoskop na rok 2019 dla Byka

CzaroMarownik 2019

byk

Drogi Byku, do połowy roku 2019 wydawać Ci się będzie, że opuściłeś dobrze znany, stabilny teren, aby skierować się ku nowym, ciekawszym, ale też ryzykownym obszarom. Urzeczywistnienie Twoich planów będzie wymagało od Ciebie cierpliwości, ale jeśli Ci się to uda, możesz być pewien swojej sprawy.

W życiu zawodowym pojawić się może monotonia rutyny i bezsilność, lecz już w drugim kwartale czekają Cię duże zmiany. Jeśli będziesz gotów wziąć los w swoje ręce, możesz osiągnąć sukces, awans lub inne korzyści. Pewne doświadczenie okaże się wskazówką, dzięki której dowiesz się, jaką drogą poprowadzić swój los.  

W Twoim życiu uczuciowym w tym czasie rozbije się coś, co miało dla Ciebie duże znaczenie. Możliwe, że przez własną lekkomyślność coś ważnego zostanie przez Ciebie źle ocenione i zniszczone. Nie zadręczaj się tym stanem zbyt długo, poza tym możesz liczyć na zrozumienie i wrażliwe wsparcie przyjaciół. Do połowy roku pojawią się zmiany w Twoi związku, właściwie wykorzystane wprowadzą do waszej relacji świeżość i odnowione, ciepłe uczucia. Jeśli jesteś samotny, miłość pojawi się w drugiej połowie roku, kiedy otworzysz się bez obaw na nowego partnera.

W drugim półroczu, pomimo tempa dnia codziennego, uda Ci się osiągnąć spokój i drogę do swojego wnętrza, chociaż dla otoczenia może to być zdumiewająca odmiana. Nie pozwalaj się innym wyprowadzać z równowagi i nie stawaj do konfrontacji, bo w każdym słownym pojedynku okażesz się ostry jak brzytwa, doprowadzi to do kłótni i niezgody, bo każda ze stron będzie zaciekle bronić swoich interesów.

W pracy okazać się może w tym czasie, że będziesz zmuszony zrezygnować z konkretnych projektów, planów i oczekiwań, możliwe, że wymagać będzie tego Twoja sytuacja w rodzinie lub narzucone odgórnie decyzje szefa. Może być to powodem poczucia bezsilności, ale nie potrwa to długo, już w czwartym kwartale otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Otrzymasz obiecujące zlecenie, przy którego realizacji będziesz mieć znaczące wsparcie, propozycję nowej pracy lub objęcia nowego stanowiska.

Twój związek uczuciowy w drugiej połowie roku wejdzie w fazę wielkiej fascynacji i wzajemnej atrakcyjności. Będziesz głęboko przekonany o jedności ze swoim partnerem i o sile waszego związku, dzięki której będziecie w stanie przezwyciężyć każdą formę zahamowań czy trudności. Jeśli uda wam się utrzymać ten stan, pożegnacie rok 2019 pozostając w trwałym, dojrzałym partnerstwie, gotowych na kolejny krok w rozwoju miłosnej relacji.

W 2019 roku postaraj się robić różne rzeczy inaczej niż dotychczas. Małe modyfikacje codzienności mogą zaowocować wielkimi zmianami w Twoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *