Horoskop na rok 2019 dla Bliźniąt

CzaroMarownik 2019

bliznieta

Drogi Bliźniaku, na początku roku 2019 prawdopodobnie nie będziesz jeszcze zdecydowany, jak chcesz dalej postępować – będziesz czekać, aby wewnętrzny głos powiedział Ci, co masz robić i jaki kierunek obrać. W pracy staniesz przed wyzwaniem, które należy podjąć, potraktuj to jak ćwiczenie i podejdź do niego bardziej z lekkością niż z zawziętą powagą. Możliwe, że tym wyzwaniem będzie jakiś międzyludzki problem, przy którego rozwiązaniu musisz wykazać się zręcznością.

W miłości natomiast początek 2019 roku zapowiada uczucie spontanicznego zakochania, bądź szansę osiągnięcia głębokiego szczęścia dojrzałej miłości w istniejącym już związku. Jeśli obojgu wam będzie zależeć na tej relacji, ten stan miłosnej harmonii i sielanki utrzyma się na długo.

Do końca pierwszej połowy roku uda Ci się uwolnić z zewnętrznych zależności dzięki sile swojego rozumu. Pokażesz, że masz mnóstwo pomysłów i otwarcie zaprezentujesz swoje jasne, niezależne opinie. W pracy zaowocuje to uzyskaniem większej samodzielności i odpowiedzialności. Z siłą i ufnością podejmiesz się nowych wyzwań.

W drugim półroczu Twój intelekt się wyostrzy, będziesz w stanie rozwiązać niezwykle skomplikowane zadania przez podzielenie ich na mniejsze, możliwe do ogarnięcia obszary. Niebezpieczeństwo tkwi w tym, czy będziesz w stanie potem ponownie poskładać je w całość.  W pracy doświadczyć możesz podstępnych ataków i złośliwości, lub wyzutego ze skrupułów, bezwzględnego robienia interesów. Uważaj, aby nie wpaść w pułapkę kierowania się w życiu tylko rozumem, bo doświadczyć możesz kryzysu i lęku przed wszystkimi sytuacjami, które otwierają nieznaną przyszłość.

W Twoim związku uczuciowym w drugiej połowie roku pojawi się zarówno ogień namiętności, jak i pełne temperamentu kłótnie, przy czym obie możliwości mogą doprowadzić do nadmiernych uniesień. Im bliżej końca roku, tym ogień ten będzie spokojniejszy i pozwoli na harmonijne cieszenie się sobą oraz przeżywanie wdzięczności do swojego partnera.

W ostatnim kwartale roku sytuacja w pracy znacznie się uspokoi, pojawi się zdrowa współpraca w zespole, który bardzo skorzysta na Twoim instynkcie rozpoznawania i wykorzystywania korzystnych okazji oraz umiejętności demaskowania nieuczciwych propozycji.

W 2019 roku pojawi się przed Tobą wiele szans, ale nawet największe talenty i najcenniejszy potencjał na nic się zdadzą, jeśli zbyt długo będziesz się wahał, czy wykorzystać sprzyjający moment. Odważ się działać, bo tylko od Ciebie będzie zależeć, czy uda Ci się skorzystać z możliwości, jakie daje Ci los.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *