Horoskop na październik 2022 dla Wodnika

Słońce wraz z dobroczynną Wenus przebywają w życzliwej Wadze do 23 października, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe, prawne i edukacyjne, towarzyszyć wam będzie w tym czasie przychylność ludzi i dobre samopoczucie, pomimo napięć, jakie pojawiać się będą od czasu do czasu. Pełnia Księżyca w Baranie, do której dojdzie 9 października, wzbudzi emocje, wywołane kontaktem z obcokrajowcami, prawnikami lub nauczycielami, będzie to jednak bardziej ekscytacja, niż stres. 

Od 9 do 13 października trygon Słońca do przebywającego w waszym znaku Saturna umocni pozycję lidera, jednak kwadratura Saturna z rewolucyjnym Uranem rozbudzi ponownie dylemat, stawiając pytanie – na czym bardziej wam zależy? Na stabilizacji i poczuciu bezpieczeństwa, czy pełnej niezależności i wolności, która rozwinie osobistą indywidualność, ale wiązać się będzie z niepewnością tego, co przyniesie przyszłość? Między 16 a 23 października Słońce w koniunkcji z Wenus znajdzie się w bardzo energetycznym układzie z pożądliwym Marsem i potężnym Plutonem, cała uwaga i energia pójdzie w kierunku zdobycia kogoś, na kim wam zależy, skrywana namiętność znajdzie ujście, uważajcie jednak, unikajcie presji, posiadacie obecnie wystarczająco dużo charyzmy, aby skupić uwagę innych na sobie.

23 października zarówno Słońce, jak i Wenus opuszczą przyjazną Wagę i wejdą do znaku Skorpiona, kierując uwagę na rozwój kariery. 25 października nów Księżyca w tym znaku zapowiada w niedługim czasie rozpoczęcie nowego projektu twórczego lub artystycznego. 29 października Jowisz, planeta szczęścia i dobrobytu, na dwa i pół miesiąca wycofa się do Ryb, wasza sytuacja finansowa znacznie się poprawi, wykorzystajcie ten czas, aby napełnić konto zarobkami, które wam się należą.

Wenus towarzyszy Słońcu do 23 października, tranzytując znak Wagi, którym włada, jest więc wystarczająco mocna, aby zaszczepić miłość w każdym rodzaju relacji. Najwięcej z jej wpływu skorzystacie między 11 a 23 października, ponieważ najpierw utworzy trygon z Saturnem w waszym znaku, podnosząc prestiż i wzmacniając karierę, następnie znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, staniecie się więc popularni i widoczni, zwłaszcza na uczelni lub w międzynarodowym towarzystwie. Wenus wraz ze Słońcem utworzą trygon z Marsem i kwadraturę z Plutonem, co rozbudzi głęboko ukryte uczucia, niejedna osoba zaangażuje się w romans, nawet w stałych związkach zrobi się namiętnie i gorąco, nie dajcie się tylko zniewolić, bo Pluton potrafi być podstępny i tworzyć toksyczne relacje. 23 października Wenus opuści życzliwą Wagę i wraz ze Słońcem wkroczy do znaku Skorpiona, emocjonalne zaangażowanie skierujecie na sprawy zawodowe, warto zając się jakąś działalnością o charakterze artystycznym.

Mars w Bliźniętach skłania do twórczej aktywności, rozwija kreatywność i elokwencję, powinniście jednak pozostać uważni między 9 a 16 października, bo kwadratura Marsa do Neptuna zaprowadzi was w świat fantazji i iluzji, który nie jest rzeczywisty, nie może więc przynieść spełnienia, jakiego oczekujecie, sprawdzi się natomiast w działalności twórczej i artystycznej, pochłonie jednak sporo energii. Od 16 do 20 października natomiast trygon Wenus do Marsa zaprowadzi was w regiony uwolnionej potrzeby miłości, realizującej się w formie bardziej flirtu, niż romansu.

Merkury w Pannie już 2 października wyjdzie z retrogradacji, co okaże się korzystne dla planowania oraz inwestycji, szczególnie między 4 a 8 października, kiedy utworzy korzystny aspekt z potężnym Plutonem, wasze słowa i pomysły staną się dla innych rozkazem, będziecie mieć duży wpływ na otoczenie. 11 października Merkury zawita do życzliwej Wagi i od razu znajdzie się w opozycji do Jowisza, co poprawi komunikację w związkach, szczególnie międzynarodowych, sprzyjać też będzie osobom, zajmującym się tłumaczeniami lub pośrednictwem, a także studentom. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna w waszym znaku, ułatwi podjęcie racjonalnych decyzji, zwłaszcza związanych z waszą karierą, warto w tym czasie podpisywać długoterminowe umowy. Od 25 do 28 października Merkury w aspektach z Marsem i Plutonem może w przypadku niektórych osób wpłynąć na radykalną zmianę postrzegania rzeczywistości, staniecie się w tym czasie szybcy i sprawni w myśleniu.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! srcset=>” width=”789″ height=”158″>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *