Horoskop na październik 2016 dla Wagi

7_468x60_2-2

Nów w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Saturna, do którego dojdzie 1 października w waszym znaku, zapowiada początek długotrwałego przedsięwzięcia, związanego z działalnością naukową, międzynarodową lub/i zakładającego udział osób cenionych przez społeczeństwo. To może być początek popularności, a nawet sławy – szczególnie dotyczy to osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Jednak już 4 października Słońce zacznie odbierać pełną napięcia kwadraturę Plutona, co oznacza konieczność stawienia czoła naciskom i presji, jaką wywoła czyjaś (lub wasza własna) nadmierna ambicja. Odbije się to w sposób niekorzystny na zdrowiu, dolegliwości dotkną kręgosłupa lub skóry. Uda wam się zdobyć dodatkowe pieniądze na realizację marzeń, ale wiele was to będzie kosztować, stoczycie walkę, która może przynieść „pyrrusowe zwycięstwo”. To będzie bardzo trudny, ale jednocześnie fascynujący miesiąc, zmieniający podejście do rzeczywistości. Chwycicie wiatr w żagle, ale zostaniecie zmuszeni do walki, co jest sprzeczne z waszą naturą. Wenus wędrująca przez znak Skorpiona sprawi, że zamiast wdzięku i elegancji, będących waszym codziennym orężem, trzeba będzie sięgnąć po innego rodzaju broń i zastosować siłę oraz zdecydowanie.

7 października do waszego znaku wejdzie Merkury i pomoże wybrać najbardziej trafne, ale oparte na emocjach argumenty. Miłość nadal okaże się dla was najważniejsza, ale nabierze innego wymiaru, stanie się gorąca i waleczna. Koniunkcję Jowisza z Merkurym, do której dojdzie 11 października w waszym znaku, połączy kwadratura z agresywnym i bezwzględnym Marsem w Koziorożcu, co utrudni, a wręcz uniemożliwi porozumienie w duchu wyższych wartości.

Do sytuacji wielce konfliktowych dojdzie w dniach 12 – 18 października, podczas opozycji Słońca w Wadze do Urana w Baranie – zaczniecie walczyć o wolność, niezależność i prawo wyboru, najsilniejsze napięcie powstanie między 14 a 16 października, podczas pełni Księżyca w waszym znaku, liczcie się z tym, że emocje sięgną zenitu. Zderzycie się z językiem nienawiści, być może sami zaczniecie go stosować.

W dniach 17 – 21 października opozycja Merkurego w waszym znaku do Urana w Baranie wywoła kłótnię i bardzo nerwową atmosferę w związkach, uważajcie na słowa, bo nie da się ich cofnąć. 18-go Wenus opuści bojowego Skorpiona i wstąpi do ideologicznego Strzelca, tworząc w dniach 25 – 31 października sekstyl z łaskawym Jowiszem w waszym znaku. Racja wreszcie znajdzie się po waszej stronie, a szczęście zacznie wam sprzyjać. Miesiąc zakończy jednak czyjeś agresywne działanie, które ograniczy waszą niezależność.

CM2017_789x158px

3 komentarze do “Horoskop na październik 2016 dla Wagi

  1. Coś w tym jest bo u mnie też zawsze był czas wytchnienia a w tym miesiącu do tej pory dużo napięć, nerwów, zawistnych, zazdrosnych ludzi…

  2. Zaskakująca prognoza – zazwyczaj październik, czas moich urodzin, był najmilszym i najbardziej harmonijnie układającym się miesiącem, dającym wytchnienie – a tu taka „bomba”..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *