Horoskop na październik 2016 dla Panny

7_468x60_2-2

Pierwsze dni października okażą się bardzo korzystne za sprawą nowiu Księżyca w Wadze w koniunkcji z Jowiszem – pojawią się całkiem nowe możliwości w dziedzinie finansów, jeżeli prowadzicie biznes warto zainteresować się zagranicznymi rynkami zbytu, otworzyć się na działania międzynarodowe. Jeszcze do 7 października Merkury w waszym znaku pozwoli podejmować słuszne i racjonalne decyzje, w oparciu o wiedzę i doświadczenie. To dobry okres na trafne inwestycje. Kiedy Merkury wkroczy do znaku Wagi, zainteresujecie się możliwościami pozyskania kredytu, a stan posiadania nadal zaprzątał będzie waszą uwagę, stracicie jednak pewność siebie. Zaczniecie się wahać i roztrząsać każdą  decyzję, niepewni ostatecznego rezultatu.

Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w znaku Wagi, do której dojdzie 11 października, stworzy szansę połączenia sił w walce o słuszną sprawę, ułatwi też międzynarodowe kontakty. Na waszym koncie pojawią się dodatkowe środki, chociaż pieniądze pochodzić będą z pożyczki lub rezerwy, jaką stanowią wspólne zasoby. Będziecie skłonni zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę, nie wszystkie jednak spekulacje przebiegną pomyślnie.

Między 13 a 17 października uważajcie na co wydajecie pieniądze, bo możecie je stracić. Bądźcie ostrożni w posługiwaniu się kartami kredytowymi, pilnujcie kont i chrońcie stan posiadania. Między 17 a 21 października sytuacja wymknie się spod kontroli, będziecie mieć skłonność do podejmowania zbyt szybkich i nieprzemyślanych decyzji  finansowych, trudno też będzie porozumieć się z partnerami zarówno osobistymi jak i biznesowymi. Pod koniec miesiąca jak ognia unikajcie ryzykownych transakcji, bo kwadratura Marsa do Urana może pozbawić was części majątku. Wskazana jest ostrożność i oszczędność, pomimo korzystnej sytuacji materialnej i fartu, który nie powinien was opuścić.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *