Horoskop na marzec 2024 roku dla Wagi

Słońce tranzytuje znak Ryb do 20 marca, kierując uwagę na poprawę stanu zdrowia, warto zadbać w tym czasie o niezbędne badania, w razie konieczności udać się do specjalisty, unikać przeciążenia, zadbać o warunki pracy. Miesiąc rozpocznie sekstyl Słońca do Jowisza, co sprzyja udanym inwestycjom. Między 8 a 12 marca Słońce utworzy harmonijny aspekt do Urana, 10 marca dojdzie do nowiu Księżyca, któremu towarzyszy także kwadratura Marsa do Urana – te sprzeczne aspekty są zapowiedzą rewolucji we wspólnym stanie posiadania, rozpocznie się nowy etap, coś stracicie, ale również coś zyskacie. Między 15 a 19 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, możecie w tych dniach poczuć się osłabieni i niepewni swojej sytuacji, zarówno zdrowotnej, jak i zawodowej. 20 marca z samego rana Słońce wkroczy do przeciwległego Barana, do 24 marca pozostanie w harmonijnym aspekcie do Plutona, odzyskacie energię, ale sprawy partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, okażą się najważniejsze, w nadchodzącym miesiącu uwagę skierujecie na poprawę relacji międzyludzkich. 25 marca dojdzie do zaćmienia Księżyca w waszym znaku, co niezbyt dobrze wróży związkom, w ważnych sprawach emocje mogą wziąć górę nad rozsądkiem.

Wenus, władczyni waszego znaku, dniach 2 – 4 marca utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, w związkach miłości może dojść do konfliktu, także z dziećmi lub przyjaciółmi trudno będzie dojść do porozumienia. 11 marca wieczorem Wenus opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do znaku Ryb, w którym jest bardzo mocna, bo w wywyższeniu, górę wezmą pozytywne uczucia, empatia i zdolność do kompromisu. W dniach 21 – 23 marca Wenus znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, co może pogorszyć samopoczucie, ale zaraz potem od 24 do 29 marca znajdzie się w harmonijnym aspekcie najpierw do dobroczynnego Jowisza a zaraz potem do inspirującego Urana, chmury nad głową się rozejdą, powróci optymizm i szansa na zyski.

Mars w dniach 7 – 12 marca utworzy napięty aspekt z rewolucyjnym Uranem, niektóre Wagi postanowią zakończyć romans, który pozbawiał je poczucia wolności i niezależności. 23 marca Mars opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do Ryb, aktywność skierujecie na ochronę zdrowia, które może nieco szwankować.

Merkury w dniach 3 – 5 marca utworzy harmonijny aspekt z inspirującym Uranem, wpadną wam do głowy odkrywcze pomysły, które warto wykorzystać w sposób twórczy, również między 7 a 9 marca, gdy Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem możecie liczyć na natchnienie, ale niektóre Wagi odczują trudne do zdiagnozowania dolegliwości. 10 marca z samego rana Merkury wejdzie do przeciwległego Barana i utworzy harmonijny aspekt z przebojowym Plutonem, myśli się rozjaśnią, staną się głębsze i bardziej wnikliwe, zwłaszcza dotyczące relacji, jakie was wiążą z innymi ludźmi.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *