Horoskop na marzec 2024 roku dla Raka

Słońce do 20 marca tranzytuje życzliwe Ryby, łatwo więc będzie wyrażać emocje, zwłaszcza w relacjach międzynarodowych, uwagę skierujecie na zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów oraz podróże zagraniczne. W pierwszych dniach miesiąca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Słońca do Jowisza, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, zwłaszcza z cudzoziemcami lub osobami cieszącymi się uznaniem w środowisku. Od 8 do 12 marca, zczególnie w czasie nowiu Księżyca w Rybach, do którego dojdzie 10 marca, Słońce znajdzie się w harmonijnym aspekcie do rewolucyjnego Urana, macie szansę zawrzeć niecodzienną znajomość, zmienić kierunek studiów lub niespodziewanie wybrać się w ciekawą podróż. Między 15 a 19 marca Słońce w koniunkcji z mistycznym Neptunem zabierze was w krainę wyobraźni, dla twórców i artystów to idealny moment na natchnioną działalność, osoby ze skłonnością do uzależnień powinny natomiast wystrzegać się używek. 20 marca z samego rana Słońce wkroczy do ambitnego Barana, aura się zmieni, staniecie się bardziej nastawieni na robienie kariery, zaangażujecie się w aktywność zawodową, energii wam doda sektyl Słońca do potężnego Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie do 24 marca. 25 marca dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca w znaku Wagi, relacje w rodzinie ulegną pogorszeniu, w najbliższym czasie trudno będzie pogodzić wyzwania zawodowe z obowiązkami domowymi.

Wenus w dniach 2 – 4 marca utworzy napięty aspekt z wywrotowym Uranem, związek miłości lub przyjaźni wymagać będzie kompromisów lub dojdzie do zerwania, warto zdobyć się na dystans i pozwolić opaść emocjom, bo już 11 marca wieczorem Wenus wejdzie do życzliwych Ryb, gdzie jest bardzo mocna, łatwo więc będzie osiągnąć porozumienie i odnaleźć w sobie miłość. W dniach 21 – 23 marca koniunkcja Wenus z Saturnem stworzy iluzję, że jesteście samotni i pozbawieni wsparcia, ale już od 24 do 29 marca dostaniecie się pod wpływ sekstylu Wenus najpierw do Jowisza a następnie Urana, okaże się, że jest wokół was wiele osób, na których możecie polegać, zaroi się od przyjaciół.

Mars w dniach 7 – 12 marca utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem, to aspekt rewolucji, która może zagrozić ważnej przyjaźni, nie decydujcie pochopnie, chyba że chcecie uwolnić się od toksycznego związku. 23 marca Mars wtargnie do życzliwych Ryb, nie jest tam jednak mocny, może więc namieszać w sprawach związanych z nauką lub podróżami, powiodą się natomiast działania twórcze oraz rozwój osobisty lub duchowy.

Między 3 a 5 marca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Merkurego do Urana, niektóre Raki wpadną na odkrywczy pomysł, w jaki sposób najlepiej spędzić czas w gronie przyjaciół, natomiast w dniach 7 – 9 marca, gdy Merkury utworzy koniunkcję z uduchowionym Neptunem, artyści otrzymają szansę na stworzenie czegoś natchnionego, ale pozostałe Raki mogą odnieść wrażenie, że gubią się w domysłach i dociekaniach, studentom nauka pójdzie jak po grudzie, bo wszystko będzie się wam mylić. 10 marca z samego rana Merkury wejdzie do znaku Barana i utworzy sekstyl z Plutonem, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie jeszcze następnego dnia, studenci odzyskają koncentrację, wszystko wyda się wam jasne i zrozumiałe.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *