Horoskop na marzec 2024 roku dla Barana

Słońce, generator energetyczny, do 20 marca przemierza znak Ryb, co mocno was osłabia, powinniście więc w tym czasie zwolnić tempo życia, więcej odpoczywać, medytować, krótko mówiąc – ładować akumulatory. W pierwszych dniach miesiąca pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu Słońca do Jowisza, co powinno odbić się korzystnie na finansach, ale nadal odczuwać możecie wyczerpanie, spowodowane koniunkcją Słońca z Saturnem. Między 8 a 12 marca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Słońca do wywrotowego Urana, jakieś wydatki mogą was zaskoczyć, pojawi się też szansa na niespodziewany zarobek lub nowy sposób utrzymania, co zapowiada nów Księżyca w Rybach, do którego dojdzie 10 marca, niektóre Barany rozpoczną nowy, twórczy projekt. Od 15 do 19 marca Słońce pozostanie w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, to może być trudny moment dla Baranów borykających się z problemami zdrowotnymi, ale osoby twórcze i artyści mają szansę zabłysnąć wyobraźnią lub doświadczyć mistycznych doznań. 20 marca Słońce wreszcie wejdzie do waszego znaku, odzyskacie więc siły, energii wam doda do 24 marca sekstyl Słońca do potężnego Plutona, zaczniecie panować nad okolicznościami, gotowi do walki o wszystko, na czym wam zależy. 25 marca dojdzie do zaćmienia Księżyca w przeciwległej Wadze, zapowiada to w najbliższym czasie kryzys w związku, możecie zlekceważyć czyjeś uczucia, co odbije się negatywnie na ważnej relacji.

Między 7 a 12 marca Mars, władca waszego znaku, przebywający w życzliwym Wodniku, utworzy napięty aspekt z rewolucyjnym Uranem w zasobnym Byku, co zapowiada nagłe, niespodziewane wydatki oraz konflikty z przyjaciółmi na temat pieniędzy. 23 marca Mars wstąpi do niepewnych Ryb, rozpoczynając okres, w którym wasze działania mogą okazać się niespójne a impulsywność zacznie szkodzić przede wszystkim wam samym.

W pierwszych dniach marca Wenus w kwadraturze do Urana doprowadzi do większych wydatków związanych z życiem towarzyskim, w związkach przyjaźni może dojść do kłótni, a nawet zerwania relacji. 11 marca wieczorem Wenus opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do znaku Ryb, w którym jest wywyższona, a więc mocna – uczucia staną się głębsze i bardziej czułe, będziecie jednak mieć tendencję do ukrywania romantycznych związków. Od 21 do 23 marca Wenus pozostanie w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, niektóre Barany poczują się samotne i opuszczone, ale już w dniach 24 – 29 marca nastrój się poprawi, bowiem dostaniecie się pod wpływy harmonijnych aspektów Wenus z dobroczynnym Jowiszem i nieprzewidywalnym Uranem, poprawie ulegną nie tylko relacje w związkach, ale również finanse.

Merkury, odpowiedzialny za sposób myślenia oraz komunikację, do 10 marca tranzytuje znak Ryb, co nie jest dla was korzystne, jednak w dniach 3 – 5 marca, gdy utworzy harmonijny aspekt z inspirującym Uranem, możecie wpaść na oryginalny pomysł, który pozwoli zdobyć dodatkowe pieniądze, ale już między 7 a 9 marca, gdy znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, słuchajcie intuicji, ale nie podążajcie za nią ślepo, bo wyobraźnia będzie wam podsuwać rozwiązania pozbawione realnych podstaw. 10 marca rano Merkury wejdzie do waszego znaku i utworzy harmonijny aspekt z odkrywczym Plutonem, odzyskacie więc jasność myślenia i zrozumiecie co kryje się pod spodem każdej wypowiedzi.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *