Horoskop na marzec 2019 roku dla Barana

Słońce w znaku Ryb do 20 marca osłabia was energetycznie, namawiając do ukrycia planów i przyszłych zamierzeń, liczcie się też z osłabieniem organizmu. Również Mars w Byku przez cały miesiąc nie stworzy warunków, w których moglibyście się wykazać aktywnością, przedsiębiorczością i dobrą organizacją. Sprawy finansowe okażą się kluczowe w waszych działaniach, zwłaszcza, że do znaku Byka wkroczy 6 marca rewolucyjny Uran, wywracając do góry nogami przez najbliższe 7 lat wyznawany przez was system wartości. Słońce w sekstylu do Marsa w pierwszych dniach miesiąca pozwoli podjąć najpilniejsze finansowe decyzje, zanim 6 marca Merkury zacznie biec ruchem wstecznym.

6 marca na niebie wiele się wydarzy – przede wszystkim wasz znak opuści Uran, kończąc wieloletnią tendencję do radykalnych przemian i wkroczy do znaku Byka, rozpoczynając rewolucję w stanie posiadania. Tego samego dnia dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb, natomiast Merkury rozpocznie swoją pozorną wędrówkę wstecz, która potrwa do 28 marca – dla Baranów rozpocznie się okres związany z rozwojem duchowości, schowaniem się w głębię własnej psychiki, ukrywaniem prawdy, powrotem do wcześniejszych idei – postanowicie przemyśleć wszystko raz jeszcze. Czas od 6 do 20 marca okaże się natomiast bardzo efektywny dla osób wykonujących zawody artystyczne, a także zaangażowanych w działalność charytatywną.

Między 6 a 15 marca Słońce w sekstylu najpierw do Saturna, a następnie do Plutona, pozwoli nanieść poprawki do zawodowych projektów. Niepokój i napięcie mogą wywołać sprawy związane z nauką, religią oraz szeroko pojętą duchowością, możecie jednak spodziewać się rozwoju kontaktów międzynarodowych – nie martwcie się, wszystko ostatecznie obróci się na waszą korzyść, o co zadba Jowisz w Strzelcu. Mars w sekstylu do Saturna pozwoli pokonać trudności i ograniczenia, jakie mogą pojawić się na wybranej przez was ścieżce zawodowej. Jeszcze więcej wigoru i determinacji wzbudzi trygon Marsa do Plutona, pod wpływem którego znajdziecie się między 16 a 22 marca – pokonacie każdą przeszkodę i wyjdziecie zwycięsko z przeciwności według zasady: „co Cię nie zabije, to Cię wzmocni”. Zakochane Barany czeka okres pełen miłosnych zawirowań i wzrostu namiętności, szczególnie między 18 a 24 marca, kiedy Wenus utworzy kwadraturę do Marsa oraz sekstyl do Jowisza – to idealny moment na wybranie się na romantyczny wypad we dwoje.

20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy wreszcie do waszego znaku, co przywitacie z radością. Odzyskacie energię, wróci chęć do życia. Następnego dnia podczas pełni Księżyca w przeciwległym znaku Wagi starajcie się panować nad emocjami, gdy pojawi się okazja do wzbogacenia lub spotkacie na swej drodze osobę, przy której serce zabije mocniej. Z ważnymi decyzjami wstrzymajcie się jednak do początku kwietnia, kiedy Merkury wróci do biegu prostego, a Mars opuści znak Byka.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.