Horoskop na marzec 2018 dla Wagi

Do 20 marca, dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb, w centrum waszego zainteresowania znajdą się sprawy dotyczące ochrony zdrowia oraz uregulowania stosunków panujących w miejscu pracy. W pierwszym tygodniu miesiąca pojawią się możliwości zwiększenia stanu posiadania lub uzyskania dotacji na ważne przedsięwzięcia, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Artyści poświęcą czas na twórczość, którą cechować będzie wysoki poziom, uda się uzyskać współpracowników, którzy spełnią pokładane w nich nadzieje. Merkury, przebywający w znaku Ryb do 6 marca, utrudni postawienie właściwej diagnozy w przypadku niedyspozycji zdrowotnej, pojawią się alergie oraz symptomy niewiadomego pochodzenia. Do właściwego specjalisty udajcie się po 6 marca, kiedy Merkury wkroczy do znaku Barana. Już następnego dnia do przeciwległego Barana wkroczy również Wenus, sprawy miłości i związków międzyludzkich okażą się więc priorytetowe.

Napięty aspekt Wenus do Saturna między 8 a 16 marca spowoduje poczucie izolacji lub odrzucenia, wystąpią problemy w kontaktach z partnerem życiowym, stan zdrowia może utrudnić życie towarzyskie, jednak trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 17 marca poprawi wam humor, bo pojawi się kolejna okazja, aby zasilić konto o dodatkowe środki, jest to również dobry moment na wizyty u specjalistów, którzy postawią was na nogi w przypadku choroby.

Wejście Słońca do znaku Barana 20 marca rozbudzi w was potrzebę uporządkowania relacji. Trudne konfiguracje planet wywołają napięcie na linii dom – praca, stosunki z partnerami zarówno życiowymi, jak i osobistymi, przechodzić mogą kryzys. 23 marca Merkury w przeciwległym znaku Barana zmieni bieg na wsteczny i sytuacja taka potrwa do 15 kwietnia, wywołując szereg perturbacji w dziedzinie komunikacji. Zaskoczą was osoby, które wycofają się ze złożonych deklaracji oraz zobowiązań, nie jest to dobry moment na rozpoczynanie ważnych spraw i podejmowania trudnych decyzji.

Ostatnie dni miesiąca okażą się bardzo energetyczne za sprawą pełni w waszym znaku, w połączeniu z koniunkcją Wenus do Urana, trzeba będzie dostosować się do sytuacji, która ulegnie radykalnej zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.