Horoskop na marzec 2018 dla Panny

Nagromadzenie planet w przeciwległym znaku Ryb sprawi, że do 7 marca nie będziecie wiedzieli w co włożyć ręce. Pojawią się spotkania, na których może być miło i sympatycznie, ale mało konstruktywnie. Próba porozumienia z osobami reprezentującymi odmienne poglądy spełznie na niczym, ponieważ okaże się, że myślicie tak różnymi kategoriami, że nie jesteście w stanie zrozumieć innego punktu widzenia. Zakochane Panny natomiast przeżyją wiele romantycznych momentów, pod warunkiem, że wyłączą myślenie i nastawią się na uwielbienie, a nie krytykowanie partnera. Jeśli macie czas i możliwości, wybierzcie się z ukochaną osobą w krótką podróż, najlepiej zagraniczną, przeżyjecie cudowne chwile, które długo zostaną w pamięci, pojawi się okazja do oświadczyn oraz snucia wspólnych planów na przyszłość.

6 marca Merkury, a następnego dnia Wenus, opuszczą znak chwiejnych Ryb i wkroczą do zdecydowanego znaku Barana, sytuacja w związkach ulegnie zmianie, będziecie bardziej skłonni do działania, niż opowiadania o tym, jak mogłoby być. Trygon Słońca do Jowisza między 10 a 17 marca ułatwi komunikację oraz porozumienie w każdym rodzaju partnerstwa, zarówno osobistego, jak biznesowego, wskazane jest jednak, abyście powstrzymali się od działań oraz wypowiedzi gwałtownych i nieprzemyślanych, bo możecie zrazić do siebie osoby, od których zależy wasza pomyślność.

20 marca Słońce opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym głównie zajmować się będziecie zdobywaniem oraz zarządzaniem wspólnymi funduszami, koniunkcja Marsa i Saturna w kwadraturze do Słońca w ostatnim tygodniu miesiąca zapowiada ograniczenia w tej dziedzinie. Trudno wam będzie znaleźć czas na przyjemności, zajmowanie się swoim hobby, kontakt z dziećmi oraz osobami, za które jesteście odpowiedzialni.

23 marca Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny i pozostanie w retrogradacji aż do 15 kwietnia, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych życiowych decyzji, szczególnie związanych z finansami oraz szeroko pojętą komunikacją, nie zakładajcie nowych lokat, zrezygnujcie z poważniejszych zakupów oraz inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *