Horoskop na marzec 2017 dla Wodnika

Pieniądze poleją się strumieniem, ale nie wiadomo w jakim kierunku, kiedy na początku miesiąca Słońce utworzy koniunkcję z tajemniczym Neptunem. Uważajcie na oszustów oraz osoby, które proponują szybkie zyski. Pierwsza dekada marca minie pod znakiem zarządzania oraz finansowania działalności artystycznej, majątek wydacie na dzieła sztuki, bilety do kina, teatru, a także podróże zagraniczne. Zaczniecie spełniać marzenia, ale nie zapominajcie przy tym o twardej rzeczywistości, dobrze wszystko sprawdźcie, zanim podpiszecie umowę lub zdecydujecie się przekazać niepewną informację.

Po 10 marca niektóre Wodniki zaczną inwestować w ziemię oraz nieruchomości, najlepiej poczujecie się na wsi, w kontakcie z przyrodą.  Zachowajcie czujność w czasie pełni w znaku Panny, do której dojdzie 12 marca, układ planet zaleca ostrożność w sprawach finansowych. Kwadratura Saturna z Merkurym, a następnie Słońcem, jaka zdominuje drugą dekadę marca, zmusi was do oszczędzania i ograniczenia wszelkich oczekiwań. Za swoją pracę dostaniecie mniej, niż się spodziewaliście, natomiast wydatki okażą się większe, wasz płynność finansowa ulegnie zachwianiu.

Od 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się w znaku Barana, sprawy ulegną gwałtownemu przyspieszeniu, czeka was w tym czasie wiele rozmów, ustaleń, negocjacji i spotkań towarzyskich. Kiedy 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do Barana, przestaniecie się tak bardzo przejmować pieniędzmi, natomiast skupicie się na promocji swojej osoby. Pojawi się szansa, aby pokazać się od najlepszej strony. To, co macie do powiedzenia, będzie słuchane i szeroko dyskutowane,  zabłyśniecie w dziedzinie szeroko pojętego nauczania oraz ogólnie przekazu informacji. Myśleć będziecie szybko i skutecznie, szczególnie między 24 a 28 marca podczas koniunkcji Merkurego z Uranem, nie dajcie się ponieść emocjom lub niepewności, bo wasze pomysły okażą się znakomite.

Nów w znaku Barana, do którego dojdzie 28 marca, może być początkiem nowego przedsięwzięcia z dziedziny PR, szeroko pojętej komunikacji, podróży zagranicznych oraz działalności edukacyjnej.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *