Horoskop na marzec 2017 dla Koziorożca

Główne dziedziny życia, na jakie zwrócicie w tym miesiącu uwagę, to szeroko pojęta komunikacja oraz konieczność pogodzenia obowiązków domowych z zawodowymi. Początek miesiąca okaże się na tyle burzliwy, że wymusi na was konieczność przystosowania się do zmian, jakim od dłuższego czasu jesteście poddawani. Słońce i Merkury w sekstylu do Plutona w waszym znaku pozwolą zebrać niezbędne informacje i uporać się z gąszczem przepisów, ułatwią też kontakty z urzędnikami, dysponującymi publicznymi finansami.

12 marca nów Księżyca w przyjaznym znaku Panny uświadomi wam własne braki w edukacji i skłoni do pogłębiania wiedzy koniecznej do rozszerzenia zakresu działalności i zbudowania wizerunku osoby twórczej i empatycznej, a jednocześnie kompetentnej i dobrze zorganizowanej. Kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 13 a 20 marca, pozwoli wam skoncentrować się na tym, co najważniejsze, skupi uwagę na konsekwentnym budowaniu etapów kariery, przypomni o potrzebie rozwoju oraz cierpliwości. Merkury, który 14 marca przesunie się do znaku Barana, wyostrzy wam umysł oraz sprawi, że sprawy zaczną układać się w całość, przeminie poczucie chaosu, a także wrażenie, że nie wiecie dokąd zmierzacie.

Pomiędzy 17 a 20 marca, w czasie koniunkcji Merkurego z Wenus, myśleć będziecie wyłącznie o miłości oraz o pieniądzach niezbędnych dla zorganizowania ogniska domowego. Po 20 marca natomiast, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, zaczniecie budować podstawy swojej egzystencji. Niektóre Koziorożce odzyskają pieniądze, jakie zainwestowały w nieruchomości, ziemię i inne trwałe zasoby.

Ostatnia dekada marca okaże się znakomitą okazją do założenia własnego ogródka, rabatki, kwietnika – poczujecie, że wreszcie macie wpływ na efekty wysiłków, jakie wkładacie we wszystko, za co się weźmiecie. Koniunkcja Merkurego z Uranem w Baranie w opozycji do Jowisza w Wadze wywołać może burzę w relacjach o charakterze zarówno osobistym, jak i zawodowym. Nów w Baranie, do którego dojdzie 28 marca, wyznaczy początek przedsięwzięcia związanego z rodziną, spadkiem lub nieruchomością.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.