Horoskop na marzec 2017 dla Byka

Dla bardziej wrażliwych Byków pierwsze dni marca mogą okazać się nieco nerwowe, ale odczujecie to raczej jako napięcie w otoczeniu, niż osobiste reakcje. Burze i nieporozumienia pozostawicie za sobą po 5 marca, kiedy Wenus, władczyni waszego znaku, zmieni bieg i rozpocznie swoją wędrówkę w innym kierunku. U wielu Byków zaznaczy się tendencja do wycofania się w głąb siebie, inne zweryfikują nastawienie do partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, przyjrzycie się też baczniej swoim przyjaźniom. Nie jest to dobry czas na rozpoczynanie projektów o charakterze artystycznym, macie za to znakomity czas na przemyślenia i poprawki obecnie trwających.

Do 10 marca zachowajcie ostrożność, bo nie możecie liczyć na lojalność osób ze swojego otoczenia, trudno będzie zorientować się kto wróg, a kto przyjaciel, kiedy jednak do waszego znaku zawita planeta Mars, obudzicie się z marazmu i weźmiecie sprawy we własne ręce. Energii wam doda Słońce w przyjaznym znaku Ryb, wzmocnione sekstylem z transformującym Plutonem. Byki posiadające choćby najmniejszy kawałek ziemi wyjdą na powietrze przekopywać swoje grządki, radość wam sprawi najmniejszy znak nadciągającej wiosny. Sprawy przyjaciół odstawicie na dalszy plan, zaproponujecie im rozwiązywanie problemów poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą zamiast rozpamiętywania krzywd i niespełnionych marzeń. „Konkret” to słowo – klucz dla wszystkich Byków.

Do 20 marca starajcie się wykonać wszystkie prace, wymagające wysiłku, tak fizycznego jak i umysłowego, w trudnych sprawach zwróćcie się do przyjaciół lub osób wam życzliwych. Po 20 marca, kiedy Słońce wkroczy do znaku Barana poczujecie się wyczerpani, da znać o sobie nadmiar obowiązków, które wzięliście na siebie. Poczujecie się poganiani przez innych, czego z całego serca nie znosicie, Byk lubi robić wszystko we własnym tempie. Najwyższy czas zająć się swoimi potrzebami i zadbać o zdrowie, przyda się zmiana diety na taką, która już kiedyś przyniosła dobre efekty.

W ostatnim tygodniu marca odpuśćcie sobie nadmierną aktywność, dobrze wam zrobi krótki wyjazd dla wzmocnienia organizmu, bo spadnie odporność zarówno fizyczna jak i psychiczna. Najbardziej pomocna okaże się medytacja oraz nabranie dystansu do wszystkiego.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *