Horoskop na marzec 2017 dla Bliźniąt

Słońce, Merkury i Neptun w Rybach nie nastroją was optymistycznie i sytuacja taka trwać będzie przez całą pierwszą dekadę marca. W pracy bez liku nieporozumień, plotek i niedopowiedzeń, szef zacznie się czepiać nie wiadomo o co, krótko mówiąc ogarnie was frustracja i niezadowolenie. Jeśli jednak pracujecie nad samodzielnym projektem o charakterze twórczym, możecie liczyć na podpowiedzi Muz, intuicja będzie wam sprzyjać, a wyobraźnia was nie zawiedzie. Powiedzie się również każda praca pro publico bono, w tym działalność charytatywna, nie zabraknie wam empatii, ale włożycie we wszystko zbyt wiele zaangażowania.

Na początku miesiąca w sprawach miłosnych oczekujcie pretensji i nadmiernych oczekiwań, co wywoła kilka przelotnych emocjonalnych burz, wpłynie jednak ostatecznie na lepsze zrozumienie potrzeb partnera/ki. W relacjach przyjacielskich nastąpi zawirowanie, okaże się, że nie na wszystkich możecie polegać – być może pomyliliście towarzyską zażyłość z prawdziwym braterstwem na dobre i na złe? Ktoś opuści waszą grupę, ale nie ma czego żałować, każdy ma prawo iść własną drogą.  Między 10 a 13 marca trzeba się będzie przystosować do większych wymagań ze strony partnera, który być może dość już ma waszego siedzenia po godzinach w pracy i braku zainteresowania domowymi sprawami.

14 marca Merkury opuści niespokojne Ryby i do końca miesiąca przebywać będzie w energicznym znaku Barana, co zaktywizuje Bliźnięta do działania i spełnienia oczekiwań drugiej połowy. Na miłość czas przyjdzie między 17 a 20 marca, kiedy dojdzie do koniunkcji Merkurego z Wenus, ukochana osoba powróci i obdarzy was gorącym uczuciem, pojawią się w tym czasie również jakieś niewielkie ekstra pieniądze, które warto przeznaczyć na prezent dla niej.

20 marca również Słońce zawita do aktywnego znaku Barana, zaczniecie się więcej ruszać, krew popłynie szybciej, wiosna wzbudzi potrzebę spotkań w większym gronie, sprawy przyjaciół okażą się znów ważniejsze, niż wasze własne. Ostatni tydzień marca przyniesie wiele spotkań towarzyskich i imprez, podczas których zaznaczy się nerwowa atmosfera, starajcie się więc nieco zwolnić tempo, żeby w pośpiechu lub z braku cierpliwości nie „nadepnąć komuś na odcisk”, bo wywiąże się z tego nikomu niepotrzebna pyskówka. Od 26 do 31 marca trygon Merkurego do Saturna pozwoli wam umocnić ważne i wartościowe relacje, można w tym czasie zawierać długotrwale zobowiązania.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *