Horoskop na maj 2019 roku dla Panny

Słońce przebywa do 21 maja w znaku Byka i sprzyja podróżom oraz załatwianiu spraw międzynarodowych. Na początku miesiąca Merkury w trygonie do Jowisza pomoże wam podjąć właściwe decyzje związane z zawodowymi projektami, szczególnie jeśli dotyczą nauczania lub kontaktów z zagranicą, ułatwi też plany wakacyjne związane z długim weekendem.

6 maja Merkury opuści znak Barana i wkroczy do Byka, tworząc między 7 a 9 maja koniunkcję z buntowniczym Uranem, pomoże wam podjąć decyzje, wymagające indywidualnego i nietuzinkowego podejścia do pojawiających się nagle zagadnień dotyczących zwłaszcza spraw nauczania lub międzynarodowych projektów. Sekstyl Słońca do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb pozwoli kierować się intuicją i skorzystać z rad partnerów życiowych. Opozycja Marsa do Jowisza ostrzega przed marnowaniem energii na problemy rodzinne oraz interpersonalne, starajcie się po prostu nie wtrącać w konflikty, które was nie dotyczą. Cały miesiąc okaże się korzystny do podróżowania, warto więc skorzystać z „last minute”, szczególnie że ceny w maju są bardzo atrakcyjne.

15 maja Wenus opuści znak Barana i wkroczy do Byka, natomiast następnego dnia Mars zagości w Raku – obie planety utworzą sekstyl, stymulując się wzajemnie, oznacza to, że kontakty z przyjaciółmi nabiorą bardziej osobistego charakteru, wolne Panny mogą nagle dojrzeć w osobie znajomej bratnią duszę, rozbudzi się namiętność, a czym to się zakończy zależy już tylko od was samych. Osoby młode dostaną tzw. „kopa” i całą uwagę skierują na naukę i zdawanie egzaminów.

18 maja pełnia w znaku Skorpiona podkręci emocje związane ze zdobywaniem wiedzy i podróżami, pozostałe aspekty planet pozwalają mieć nadzieję na szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów, los się do was uśmiechnie, zarówno w sferze finansowej, jak i osobistej, niektóre Panny ulegną urokowi kogoś oryginalnego i fascynującego, szykuje się namiętny, chociaż prawdopodobnie krótkotrwały romans, który na długo pozostanie w pamięci.

21 maja zarówno Słońce, jak i Merkury, zmienią znak i wkroczą do Bliźniąt, w których Merkury czuje się znakomicie, rzucicie się w wir pracy, co wyjdzie wam na dobre, uzyskacie zainteresowanie przełożonych, wasze wysiłki zostaną zauważone i docenione, nie możecie jednak na tym poprzestać, jest to bowiem tylko etap pracy, którą powinniście starać się ulepszyć. Kiedy w ostatnich dniach miesiąca Merkury znajdzie się w kwadraturze do Neptuna i w opozycji do Jowisza, poczujecie się trochę zagubieni, nadejdzie czas na korektę w prowadzonych projektach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.