Horoskop na luty 2019 roku dla Wagi

Słońce w przyjaznym znaku Wodnika do 19 lutego podkreśli znaczenie przyjaźni, dobrej zabawy i wszystkiego, co sprawia przyjemność. Pierwsze dni miesiąca przyniosą wiele niespodzianek ze strony ukochanej osoby za sprawą trygonu Wenus do Urana w przyjaznych znakach, wolne Wagi mają szansę poznać kogoś, kto zawróci im w głowie, natomiast osoby w stałych związkach przypomną sobie o rozrywkach i wspólnej zabawie, dotyczy to szczególnie Wag urodzonych w trzeciej dekadzie znaku.

Na koncie mogą pojawić się dodatkowe środki, co znacznie poprawi wam humor. Jedynie sprawy zawodowe oraz relacje z niektórymi domownikami okażą się napięte, ze względu na kwadraturę Marsa do Plutona, starajcie się unikać stawiania spraw na ostrzu noża, nic nie zyskacie w razie konfliktu, bo jesteście na słabszej pozycji.

Wenus już 4 lutego opuści przyjazny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, jednocześnie w tym dniu dojdzie do nowiu Księżyca w Wodniku – rozpoczniecie nowy etap w ważnym dla was związku miłości, we wszystkim co wiąże się z waszym hobby lub wychowywaniem dzieci. Merkury w sekstylu do Jowisza między 3 a 5 stycznia sprzyja wszelkim sprawom związanym z nauką, podróżami, komunikacją, przekazem informacji oraz twórczością artystyczną, szczególnie w dziedzinie literatury.

Słońce w sekstylu do Jowisza między 5 a 10 lutego sprawi, że poszczęści się wam w wielu dziedzinach, zwłaszcza w każdym rodzaju komunikacji. to znakomity moment, aby wybrać się w podróż, zaplanować wakacje, wydać książkę, kupić samochód lub sprzęt elektroniczny, korzystajcie, bo takie chwile nie trwają wiecznie: już między 11 a 14 lutego koniunkcja Marsa z Uranem w przeciwległym Baranie wywoła burzę i nieporozumienia w związkach, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Z niektórymi osobami zapragniecie się rozstać, zwłaszcza, że Walentynki w tym roku nie spełnią pokładanych w nich nadziei oraz oczekiwań. Nie spieszcie się z decyzją o zerwaniu, ponieważ już między 15 a 19 lutego Słońce utworzy bardzo korzystny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem i okaże się, że wszystko da się naprawić, można nawet posklejać rozbitą szklankę, jeśli bardzo na tym komuś zależy.

19 lutego Słońce opuści przyjazny znak Wodnika i wkroczy do Ryb, i tego samego dnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Panny, Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach, także pozostałe aspekty świadczą o tym, że należy zadbać o zdrowie własne oraz bliskich. Koniunkcja Wenus z Plutonem w ostatnich dniach miesiąca rozbudzi ukryte namiętności, pogłębi relacje, w niektórych relacjach dojdzie do wybuchu zazdrości.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.