Horoskop na listopad 2016 dla Barana

Mars do 9 listopada przebywa w Koziorożcu, podkreślając skuteczne działania w dziedzinie spraw zawodowych, pierwsza dekada miesiąca minie wam więc pracowicie. Brak wsparcia innych planet sprawi jednak, że niektóre z inicjatyw okażą się jałowe. Nawet najlepsze chęci mogą spełznąć na niczym, jeśli nie znajdziecie wykonawców swoich idei. Jesteście znakomitymi pomysłodawcami oraz inicjatorami zdarzeń, wykonanie projektu powinniście jednak zlecić pracowitym Bykom, Pannom lub Koziorożcom.

Pierwsze dni listopada miną zgodnie ze swoim czasem w atmosferze nostalgii i żalem za niezrealizowanymi marzeniami, zamiast się dołować planety radzą tym razem wziąć się do roboty i nie oglądając się na innych samodzielnie wykonać pracę, która tego wymaga. Wenus w trygonie do przebywającego w waszym znaku Urana zadba o nagłe i niespodziewane okazje, które w dniach 3-8 listopada same wpadać zaczną w ręce.

Druga dekada miesiąca minie pod znakiem sekstylu Marsa w Wodniku do Merkurego w Strzelcu, pojawią się wielkie i śmiałe idee, które zrealizować możecie tylko wspólnie z przyjaciółmi lub osobami, podzielającymi wasze zainteresowania i światopogląd. Szczególnie Barany urodzone w drugiej dekadzie znaku mają szansę na owocną współpracę międzynarodową lub w partnerstwie z wysoko postawionymi osobistościami. Tym razem nie możecie działać w pojedynkę, tylko zespół doskonale się rozumiejących jednostek, zmierzających w tym samym kierunku, połączonych wspólną ideą, może zagwarantować wam sukces. Pełnia w Byku, do której dojdzie 14 listopada uświadomi wam jakimi funduszami dysponujecie, aby zrealizować wspólny cel. To również znakomity czas na naukę, podnoszenie kwalifikacji oraz studia, które przyniosą profity w przyszłości.

Między 18 a 22 listopada wolnym Baranom zawróci w głowie miłosna przygoda – uważajcie, bo ostatecznie może się okazać wielką iluzją. 21 listopada Słońce wkroczy do znaku Strzelca, co poprawi wam humor i wzbudzi optymizm oraz entuzjazm. Zmory przeszłości pozostawicie zdecydowanie za sobą i z jeszcze większą mocą zabierzecie się za realizację społecznych i wartościowych idei. Szczególnie ostatnie dni miesiąca obfitować będą w rewolucyjne zmiany, sprawy przyśpieszą, a wy poczujecie się wreszcie w swoim żywiole. Trygon Marsa w Wodniku do Jowisza w Wadze zapowiada owocną współpracę w każdej dziedzinie, dla niektórych Baranów może oznaczać zmianę stanu cywilnego.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.