Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Byka

Słonce tranzytuje znak Barana do 19 kwietnia, zwykle jest to czas, w którym dysponujecie mniejszym zasobem energetycznym, warto w tym okresie więcej odpoczywać, zająć się twórczością lub rozwojem osobistym. 8 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca w Baranie, to szczególny moment, w którym może zabraknąć wam do kogoś cierpliwości, zapowiada też zmianę podejścia do spraw, uznawanych do tej pory za oczywiste, niektóre Byki odrzucą przekonania, które straciły aktualność. Rewolucyjne zmiany czekają was w okresie od 16 do 26 kwietnia, głównie w okolicach 21 kwietnia, gdy Jowisz znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem w waszym znaku, dla niektórych osób będzie to znakomita okazja, aby skierować życie na inne tory – możecie nagle zdecydować się na szaloną podróż, przeprowadzkę, wyjazd za granicę, remont lub oryginalną inwestycję czy też rozpoczęcie nowego kierunku studiów, czekają was międzynarodowe sukcesy, ale wiązać się to będzie z dużym stresem, Byki bowiem z natury nie lubią większych zmian. 19 kwietnia Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, rozpoczynając miesiąc, w którym cała uwaga będzie skupiona na realizacji osobistych celów, do 22 kwietnia jednak Słońce pozostanie w napiętym aspekcie z zaborczym Plutonem w Wodniku, trzeba będzie przystosować się do zmian, które okażą się nieprzyjemne, zwłaszcza w sprawach zawodowych będziecie zmuszeni pogodzić się z tym co nieuchronne. 24 kwietnia, gdy dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Skorpionie, ujrzycie jasno problemy, jakie stoją przed wami, jeśli chcecie uzdrowić swoje najważniejsze relacje, pojawią się przy tym emocje, nad którymi trudno będzie zapanować.

Od 2 do 4 kwietnia Wenus, władczyni waszego znaku, utworzy koniunkcję z iluzorycznym Neptunem w życzliwych Rybach, dla jednych osób będą to dni pełne romantycznych uniesień, artystycznych doznań lub przyjacielskich zwierzeń, dla innych czas zagubienia między marzeniami a możliwością ich realizacji. 5 kwietnia z samego rana Wenus zmieni znak i wejdzie do Barana, tracąc możliwość konstruktywnego wyrazu potencjału, do 7 kwietnia pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Plutona, pojawią się skrywane namiętności, do 29 kwietnia w sprawach miłosnych nastąpi impas, trzeba będzie ukrywać swoje prawdziwe uczucia. 29 kwietnia Wenus zawita do waszego znaku, którym włada, miłość powróci do łask, rozpocznie się okres, w którym łatwo będzie ukazać swoją prawdziwą naturę.

Od 8 do 12 kwietnia Mars pozostanie w koniunkcji z Saturnem w życzliwych Rybach, warto ten czas wykorzystać na wzmocnienie długoletnich znajomości, ale łatwo też będzie się pozbyć z otoczenia toksycznych osób, które jedynie udają przyjaźń. Między 17 a 22 kwietnia Mars utworzy harmonijny aspekt z Jowiszem i Uranem, pozostającymi w koniunkcji w waszym znaku, to czas ekstremalnego działania, które doprowadzi was do sukcesu, zaangażujecie się w proces rewolucyjnych zmian. W dniach 27 – 30 kwietnia Mars utworzy koniunkcję ze zwodniczym Neptunem, zastanówcie się czy na pewno wasze działania są zgodne z wyobrażeniami, możecie bowiem nie dostrzegać jasno ich konsekwencji. 30 kwietnia Mars wejdzie do znaku Barana, w nadchodzących tygodniach uważajcie na osoby wkraczające do waszego życia, bo mogą okazać się ukrytymi wrogami.

2 kwietnia Merkury w Baranie wejdzie w retrogradację, w nadchodzących trzech tygodniach będziecie mieć tendencję do zmiany planów, jest to natomiast właściwy czas na dokonanie korekty w sposobie myślenia, zwłaszcza 12 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca. Od 18 do 20 kwietnia koniunkcja Merkurego z Wenus sprawi, że powrócą wspomnienia minionych miłości. 25 kwietnia Merkury powróci do biegu prostego, komunikacja ulegnie więc poprawie.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *