Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Barana

Do 19 kwietnia Słońce przebywa w waszym znaku, to znakomity czas, aby zrobić dla siebie coś spektakularnego, bo taka okazja powtórzy się dopiero za rok, szczególnie druga połowa miesiąca okaże się rewolucyjna, zwłaszcza dla waszych finansów. W okolicach 8 kwietnia zachowajcie jednak daleko idącą ostrożność, bo w waszym znaku dojdzie do zaćmienia Słońca, co może pozbawić was racjonalnego podejścia do rzeczywistości, górę wezmą emocje ukryte w podświadomości. Od 16 do 26 kwietnia, głównie 21-go, szczodry Jowisz tworzyć będzie koniunkcję z rewolucyjnym Uranem w znaku Byka, będzie to miało wpływ przede wszystkim na finanse, macie szansę na nieoczekiwane wzbogacenie, ale też na niespodziewane wydatki, na przykład na egzotyczne podróże, w każdym razie pojawią się okazje, o jakich nie śniliście. 19 kwietnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na poprawę sytuacji materialnej, do 22 kwietnia Słońce pozostanie w kwadraturze do zaborczego Plutona, będzie to więc czas wymagający odwagi, asertywności i nieugiętej postawy, zwłaszcza w dziedzinie finansów i spraw zawodowych. 24 kwietnia, gdy dojdzie do pełni Księżyca w Skorpionie, ujrzycie jasno na czym stoicie w kwestii posiadania.

W dniach od 8 do 12 kwietnia Mars, władca waszego znaku, znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w Rybach, ogólnie ten aspekt daje dużą skuteczność, ale też bezwzględność w działaniu, jednak w tym przypadku znak Ryb złagodzi ten impet, pomoże natomiast odważnie odpowiedzieć na pytanie – co konkretnego możecie zrobić, aby zrealizować swoje najbardziej skryte marzenia. Okazja do działania pojawi się między 17 a 22 kwietnia, gdy Mars utworzy sekstyl z pozostającymi w koniunkcji Jowiszem i Uranem, to czas, aby zaakceptować nieuchronne zmiany, nawet jeśli oznacza to rewolucję. Trochę zagubieni i niepewni możecie poczuć się pod koniec miesiąca, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem, ale już 30 kwietnia Mars zawita do waszego znaku, odzyskacie wiec pewność siebie i odnajdziecie motywację do działania.

W dniach 2 – 4 kwietnia Wenus znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w Rybach, zaleje was fala nieokreślonych tęsknot, pojawią się fantazje o romantycznej, platonicznej miłości. Uczucia nabiorą bardziej realnego kształtu, gdy 5 kwietnia Wenus zawita do waszego znaku i utworzy harmonijny aspekt z pożądliwym Plutonem, pojawi się namiętność i chęć zdobycia obiektu westchnień. Do 29 kwietnia, podczas tranzytu Wenus przez wasz znak, wzrośnie potrzeba miłości, będzie emanować seksem i przyciągać partnerów jak magnez. 29 kwietnia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Byka, co wpłynie pozytywnie na stan finansów.

2 kwietnia Merkury w Baranie zmieni bieg na wsteczny, komunikacja się skomplikuje, powrócą niezałatwione sprawy związane z umowami – trzeba będzie renegocjować i wprowadzić aneksy, unikajcie w tym czasie podejmowania życiowych decyzji, zakup sprzętu elektronicznego odłóżcie na później. 12 kwietnia cofający się Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, a to oznacza, że powrócą do was pomysły i przedsięwzięcia, które rozpoczęliście miesiąc wcześniej, to dobry czas, aby dokonać ich korekty. Między 18 a 20 kwietnia koniunkcja Merkurego z Wenus zapewni wam miłe towarzystwo a także udane randki. 25 kwietnia Merkury wyjdzie z retrogradacji, myśli powędrują we właściwym kierunku.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *