Horoskop na kwiecień 2018 dla Wagi

Żadne trudności was nie pokonają, ponieważ Wenus, władczyni znaku Wagi, znajduje się w znaku, w którym czuje się fantastycznie i przez większość miesiąca tworzy korzystne aspekty z Marsem oraz Plutonem. Siłę czerpać będziecie z mocy miłości, a także z przekonania, że dysponujecie środkami, które pozwalają skutecznie działać. Słońce w przeciwległym znaku Barana skupia energię na partnerach życiowych, których sprawy uznacie za priorytetowe, nawet jeśli nie ze wszystkimi ich decyzjami się zgadzacie.

Merkury do 15 kwietnia podąża w niewłaściwym kierunku, dodatkowo tworzy napięte aspekty zarówno z Marsem, jak i Saturnem, więc w kontaktach z innymi poczujecie się, jakbyście naraz musieli naciskać na gaz i hamulec, co wzbudzi w was trudną do opanowania frustrację. Szczególnie komunikacja z domownikami oraz partnerami życiowymi napotka nieprzewidziane przeszkody. Starajcie się nic nie robić na siłę, bo tylko pogorszycie sprawę, zwłaszcza między 5 a 15 kwietnia, kiedy dojdzie do kwadratury Słońca z Plutonem, żadna forma przymusu nie zda egzaminu. Jedyne co możecie zrobić, to skierować uwagę na rozwój miłości, bo trygon Wenus do Marsa podsyci namiętności.

Sprawy domowe oraz zawodowe zdominują cały miesiąc, wiele będzie się działo. Zmiany okażą się radykalne, szczególnie między 15 a 20 kwietnia, kiedy nastąpi nów w przeciwległym znaku Barana w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. Przygotujcie się na rewolucje, która w niektórych przypadkach może przeistoczyć wszystkie ważne związki w zupełnie nową formę – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w drugiej i trzeciej dekadzie znaku.

20 kwietnia Słońce opuści bojowy znak Barana i wkroczy do spokojniejszego znaku Byka, ale napięcie was nie opuści. Uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnymi zasobami finansowymi, niezbędne może być podjęcie radykalnych decyzji, postanowicie oczyścić sferę domową oraz zawodową z niekorzystnych wpływów, blokujących swobodny przepływ energii. Każda forma oczyszczenia okaże się korzystna. Komunikacja z domownikami oraz partnerami życiowymi znów napotka problemy. Zachowajcie spokój, już niedługo rewolucyjny Uran opuści przeciwległy znak Barana, co znacznie uspokoi wszystkie wasze związki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *