Horoskop na kwiecień 2018 dla Koziorożca

Mars w koniunkcji z Saturnem w waszym znaku w kwadraturze do Słońca i Merkurego w Baranie zapowiada w pierwszej dekadzie kwietnia bezwzględną walkę, którą będziecie musieli stoczyć przede wszystkim z przeciwnikiem w was samych. Napięcie w domu oraz problemy zawodowe wywołają stres, który odbije się na waszym zdrowiu w postaci dolegliwości związanych z kręgosłupem lub skórą, może także spowodować atak choroby określanej jako autoimmunologiczna. Nie powinniście tłumić emocji, należy jednak znaleźć odpowiedni sposób ich wyrażania. Dobrze wam zrobi kontakt z przyrodą, praca w ogródku i przekopywanie grządek, a także wszelkie czynności, które pozwolą uwolnić nagromadzoną energię. Może zabraknąć wam cierpliwości dla osób starszych, niedołężnych lub chorych, a także konserwatywnych w swoich poglądach. Lekarstwem na wszystko okaże się miłość, do czego przyczyni się trygon Marsa w waszym znaku do Wenus w życzliwym znaku Byka, przezwyciężycie każdy rodzaj trudności, jeśli znajdziecie oparcie w osobie, którą darzycie głębokim uczuciem.

Koziorożce, którym uda się pokonać wrodzoną zachowawczość i nieumiejętność okazywania troski, doświadczą prawdziwej miłości, trwałej i stabilnej, dającej poczucie bezpieczeństwa w trudnych chwilach zwątpienia, które nadejdą między 5 a 15 kwietnia, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z Plutonem w waszym znaku.

Najbardziej znaczący dla wszelkich spraw rodzinnych, zawodowych oraz osobistych okaże się okres między 15 a 20 kwietnia, kiedy dojdzie do nowiu w znaku Barana w koniunkcji z przynoszącym rewolucję Uranem. Przygotujcie się na zmiany, które wpłyną na najważniejsze rejony waszego życia. Zachwianiu ulec może poczucie stabilizacji, jednak silny Saturn w znaku Koziorożca oznacza, że w każdej sytuacji „spadniecie na cztery łapy” i obronicie wszystko, co daje wam poczucie bezpieczeństwa.

20 kwietnia Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Byka, co pozwoli wam złapać oddech i zająć się tym, co sprawia przyjemność. Ostatnia dekada miesiąca wiązać się będzie z odzyskaniem równowagi i ugruntowaniem pozycji, nastąpi to jednak po twardej i bezwzględnej walce, wymagającej determinacji i konsekwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.