Horoskop na kwiecień 2017 dla Koziorożca

3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb i utworzy trwającą niemal przez cały miesiąc kwadraturę do Saturna, nie wróży więc to najlepiej ani sprawom finansowym, ani uczuciowym. Zaznaczy się tendencja do wycofywania się z poprzednich zamierzeń, szczególnie po 7 kwietnia, kiedy również władca waszego znaku, Saturn, zmieni bieg na wsteczny. Tak wiele planet w fazie retro (od 11 kwietnia również Merkury) świadczy o konieczności przewartościowania zamierzeń i zweryfikowania drogi, jaką podążamy. Powrócą problemy, które wydawały wam się już rozwiązane, jak również okazje, jakie zaprzepaściliście, pojawi się możliwość naprawy błędów, aby uniknąć rozczarowań i trudności.

Mars w trygonie do Plutona, układ dominujący w pierwszej dekadzie znaku, obdarzy was niespotykaną siłą i mocą, zdolną pokonać wszelkie przeciwności, zwróćcie jednak uwagę na to, jakich metod używacie, aby cel osiągnąć, gdyż może się zdarzyć, że „wylejecie dziecko z kąpielą”. Wykażecie się niezwykłą skutecznością wobec spraw wymagających kontroli, wiwisekcji i oczyszczenia. Pełnia w znaku Wagi, do której dojdzie 11 kwietnia, objawi przed wami wszelkie zawodowe tajemnice, wpłynie również na stosunki domowe i osobiste, pomagając wyjawić niewyrażone obawy.

Koniunkcja Słońca do Urana w trygonie do Saturna, konfiguracja pod wpływem której pozostaniecie między 13 a 20 kwietnia, pomoże wam uporządkować sprawy rodzinne i zawodowe, chociaż nie obędzie się bez zaskakujących sytuacji i wybuchów emocjonalnych. Święta Wielkanocne spędzicie inaczej niż zwykle, liczcie się z towarzystwem osób starszych w rodzinie.

20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do Byka, już następnego dnia natomiast Merkury wycofa się do Barana, chociaż więc w głowie zacznie się gonitwa myśli, wasze działania skoncentrują się na przyjemnościach, kreatywności oraz potrzebach dzieci. Wolne Koziorożce zamarzą o romansach, jednak ich marzenia mogą napotkać trudności i sytuacja taka trwać będzie do 28 kwietnia, dopóki Wenus przebywa w Rybach. Nów w znaku Byka, do którego dojdzie 26 kwietnia, może okazać się początkiem nowego artystycznego projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.