Horoskop na grudzień 2018 roku dla Barana

Do 21 grudnia Słońce przebywa w przyjaznym znaku Strzelca, obdarzając Barany energią, napełniając optymizmem oraz zachęcając do poszerzania swojej wiedzy i rozwoju kontaktów międzynarodowych. Pierwsza dekada miesiąca może jednak okazać się nerwowa ze względu na napięte aspekty między Słońcem a Marsem i Neptunem. 3 grudnia Merkury wycofa się do znaku Skorpiona, podsycając podejrzliwość i skłaniając do weryfikacji przekonań – dopóki się cofa, czyli do 7 grudnia, niewskazane jest podejmowanie ważnych decyzji, szczególnie dotyczących finansowych inwestycji.

Przynajmniej do 13 grudnia zachowajcie w tajemnicy niektóre informacje, nawet jeśli kusić was będzie potrzeba ujawnienia cudzej niegodziwości. Uważajcie, bo trudno będzie zachować obiektywizm w sytuacji wymagającej wyjaśnień i możecie źle ocenić czyjeś intencje, w otoczeniu aż roi się od ukrytych wrogów, którzy tylko czekają na wasz błąd. W drugiej dekadzie grudnia sekstyl Marsa do Plutona napełni was siłą i wytrwałością, pozwoli zrealizować najbardziej ambitne zamierzenia, będziecie się jednak musieli wykazać żelazną konsekwencją i determinacją w dążeniu do osiągnięcia postawionych przed sobą celów zawodowych.

Między 17 a 21 grudnia Słońce w trygonie do Urana przebywającego w waszym znaku, otworzy zamknięte dotąd drzwi, postawi was we właściwym czasie w odpowiednim miejscu i sprowadzi korzystne zbiegi okoliczności – dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w trzeciej dekadzie znaku.

21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Koziorożca, kiedy wszyscy szykować się zaczną do obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia, was trudno będzie wyciągnąć z pracy. Pełnia w znaku Raka, do której dojdzie już następnego dnia, wywoła szereg emocji, bo pojawią się trudności w synchronizacji niektórych zadań. Osoby, które zakup prezentów zostawiły na ostatnią chwilę, stracą cenny czas na bieganie po sklepach, tymczasem pojawią się zarówno zawodowe, jak i rodzinne obowiązki, wywołujące niecierpliwość i frustrację.

Koniunkcja Merkurego z Jowiszem oraz trygon Wenus do Neptuna między 20 a 23 grudnia okażą się korzystne dla osób planujących na Święta rodzinny wyjazd lub spodziewających się odwiedzin gości z zagranicy. Przy wigilijnym stole unikajcie spożywania nadmiaru alkoholu, bo wasz organizm źle go może przyjąć. Rok 2018 pożegnacie w dobrym nastroju, zbierając siły i energię na wyzwania i sukcesy czekające was w następnym, Nowym Roku 2019.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *