Horoskop na grudzień 2017 dla Wagi

Słońce i Wenus w przyjaznym znaku Strzelca sprawią, że poprawią się kontakty z rodzeństwem oraz sąsiadami, Mars w waszym znaku jeszcze do 9 grudnia trzymał będzie w bojowym nastroju osoby zakochane, Wenus w Strzelcu jednak postara się rozładować pojawiające się nieporozumienia. Układ planet w pierwszej dekadzie grudnia nie sprzyja polubownemu rozstrzygnięciu konfliktowych spraw, dlatego uzbrójcie się w cierpliwość i starajcie się niczego nie przyspieszać. Merkury w koniunkcji z Saturnem już 3 grudnia zacznie się cofać, komplikując jeszcze bardziej dość już zagmatwaną sytuację. Kwadratura Słońca do Neptuna wprowadzi chaos do przepływu informacji i pogorszy stosunki w miejscu pracy, pojawić się też mogą niekreślone dolegliwości, które nie wiadomo jak leczyć. Mars w sekstylu do Saturna pozwoli jednak uporać się wszystkimi obowiązkami, warto oprzeć się na tym, co sprawdzone.

Po 9 grudnia, kiedy Mars opuści wasz znak, odczujecie ulgę i znacznie się uspokoicie, a trygon Jowisza do Neptuna pozwoli wam uzyskać fundusze na istotny dla was cel, będący realizacją marzeń lub związany z działalnością charytatywną. Dni między 8 a 12 grudnia wprowadzą chaos i nieporozumienie z osobą, którą idealizujecie, wzmogą się też nieokreślone dolegliwości psychosomatyczne, ale już dni między 14 a 18 grudnia przyniosą dobre wiadomości i mogą zaważyć na waszym losie. Być może nagle i niepodziewanie wybierzecie się w krótką podróż, która poprawi relacje w przyjaźni.

Nów w znaku Strzelca w koniunkcji z Wenus, do którego dojdzie 18 grudnia, wyznaczy początek nowego przedsięwzięcia, ale ostateczne decyzje starajcie się podejmować po 23 grudnia, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty. 20 grudnia Saturn opuści znak Strzelca i na kolejne 3 lata wkroczy do znaku Koziorożca, w którym czuje się jak w domu, znaczenia nabiorą sprawy związane z karierą, wykonywaną pracą oraz sytuacją rodzinną. Wagi urodzone w pierwszej dekadzie znaku zaczną dojrzewać do pomysłu wybudowania domu lub zakupu nieruchomości.

Tuż przed Świętami Merkury zmieni bieg na prosty, można się więc będzie wybrać w podróż do rodziny nie obawiając się komplikacji w drodze. Nastrój w przy świątecznym stole będzie raczej poważny i mało wylewny, ale pozwoli wam odetchnąć po trudach ostatnich miesięcy. Warto w tych dniach odwiedzić osoby starsze lub samotne, podziała to na niektóre Wagi w sposób prawdziwie terapeutyczny. Końcówkę roku spędzicie w wąskim gronie osób, najlepiej będziecie się czuć we własnym domu.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.