Horoskop na czerwiec 2018 dla Ryby

Wielki trygon w znakach wodnych, złożony z dobroczynnych planet – Wenus, Jowisza i obecnego w waszym znaku Neptuna, przyczyni się do spełnienia marzeń, warto więc w pierwszych dniach czerwca sięgnąć po wszystko, na co czekaliście od dłuższego czasu. Okres okaże się szczególnie sprzyjający dla podróży zagranicznych, jeśli więc zaplanowaliście urlop na długi czerwcowy weekend, wrócicie szczęśliwi i zadowoleni. Osoby, które pozostaną w domu, zajmą się rozwojem osobistym oraz intelektualnym, to znakomity moment na rozpoczęcie nauki w wybranej dziedzinie.

Słońce do 21 czerwca w znaku Bliźniąt sprzyja sprawom zawodowym oraz rodzinnym, jednak między 3 a 8 czerwca, podczas kwadratury Słońca i Merkurego z Neptunem w waszym znaku, nastąpią zawirowania w przekazywaniu informacji, nie wszystko okaże się dla was zrozumiałe, poczujecie się więc zagubieni i niepewni. Podjęcie właściwych decyzji okaże się trudne, horoskop radzi więc powstrzymać się od działań, które w sposób radykalny wpływają na waszą przyszłość.

Do 12 czerwca, dopóki Wenus przebywa w życzliwym znaku Raka, skupicie się na miłości, wolne Ryby rozglądać się będą za partnerem utkanym z marzeń, osoby w stałych związkach natomiast zrobią dla swoich wybrańców dosłownie wszystko. Pierwsza dekada miesiąca sprzyja wyznaniom miłosnym i planowaniu przyszłości, zdejmijcie jednak chociaż na chwilę z oczy różowe okulary, aby przyjrzeć się partnerowi w sposób chłodny i obiektywny, unikniecie w ten sposób pomyłek, których konsekwencje mogą być poważne.

Miedzy 12 a 18 czerwca do głosu dojdą ukryci wrogowie, uważajcie więc na każde słowo, bo zostanie przeinaczone i wykorzystane przeciwko wam. Opozycja Marsa do Wenus między 18 a 22 czerwca może wywołać jakiś rodzaj niedyspozycji, dlatego wskazany jest w tym czasie odpoczynek, najlepiej wybierzcie się na urlop, czemu sprzyja trygon Merkurego do Jowisza.

Kiedy 21 czerwca Słońce wkroczy do życzliwego znaku Raka i utworzy sekstyl z Uranem, aura stanie się jeszcze bardziej sprzyjająca dla podróży zagranicznych, to również znakomity moment dla rozwoju zainteresowań i zajmowania się twórczością każdego rodzaju. Opozycja Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca wpłynie na ochłodzenie stosunków z jednym z przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.