Horoskop na czerwiec 2017 dla Byka

Od 1 do 6 czerwca będzie jeszcze nerwowo, pomimo że los się do was uśmiechnie i sypnie nagle groszem, nie będą to jednak pieniądze, które długo pozostaną na  koncie – równie szybko znikną, jak się pojawiły. Potrzeba jest matką wynalazku, wymyślicie więc sposób na to, aby pozyskać środki na realizację marzeń, zwłaszcza że do 7 czerwca Merkury przebywa w waszym znaku. Kiedy 6 czerwca Wenus wkroczy do znaku Byka poczujecie się królami życia, zapomnicie o problemach i oddacie się przyjemnościom. Do 18 czerwca sekstyl Marsa do Wenus doda seksapilu przedstawicielom znaku Byka i sprawi, zaczniecie się naprawdę dobrze bawić, flirtować na całego, zdobywać kolejne trofea, kolekcjonować podboje. Nikt wam się nie oprze, bo Wenus przebywająca we własnym znaku jest bardzo silna. Pieniędzy również nie powinno wam zabraknąć, chociaż opozycja Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 19 czerwca, wymusi oszczędności na większą inwestycję, jaka pojawi się na horyzoncie. Wpadniecie na pomysł jak zwiększyć zarobki, w czym pomoże trygon Merkurego do Jowisza.

Pierwsze dwie dekady czerwca to również znakomity czas na podróże zagraniczne, zwiedzanie zabytków i relaks w miejscu, do którego się udacie na wakacje. Byki zajęte nauką i egzaminami poradzą sobie znakomicie i mogą liczyć na dobre wyniki, pod warunkiem, że poważnie podeszły do tematu, zamiast biegać po imprezach. Ogólnie cały miesiąc będzie dla was korzystny, jednak szczególnie czas między 6 a 21 czerwca okaże się wyjątkowo ekscytujący, barwny i radosny.

Kiedy 21 czerwca Słońce oraz Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do znaku Raka, staniecie się bardziej rodzinni, więcej czasu zapragniecie spędzać we towarzystwie nie tylko najbliższych, ale również rodzeństwa, kuzynów i dalszych pociotków. Także stosunki z sąsiadami znacznie się ożywią, będziecie się odwiedzać i spotykać na wspólnych biesiadach.

Miedzy 17 a 23 czerwca sekstyl Wenus do Neptuna sprawi, że niezobowiązujące flirty zamienią się nagle w romantyczne wieczory, a trygon Wenus do Plutona między 22 a 27 czerwca rozpali ogień namiętności, możecie więc spodziewać się uczuć głębszych, fascynujących i niezapomnianych. Ostatnie dni miesiąca okażą się jednak nerwowe, uważajcie, aby nie dać partnerowi powodu do zazdrości, bo reakcja może być silniejsza, niż się spodziewacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *