Horoskop na czerwiec 2017 dla Barana

Pierwsze dni miesiąca miną burzliwie za sprawą odbywającej się w waszym znaku koniunkcji Wenus, planety miłości,  z rewolucyjnym Uranem. W stałych związkach zagrzmi, ale nie zapominajcie, że po burzy zawsze jest słońce, a kto się czubi, ten się lubi. Wolne Barany mogą zupełnie nagle i niespodziewanie spotkać na swej drodze osobę, która natychmiast skradnie im serce, to będzie miłość od pierwszego wejrzenia.

Trygon Słońca do Jowisza od 1 do 8 czerwca zapewni szczęście w podróży, nadejdzie znakomity czas na spędzenie niezapomnianych wakacji. 4 czerwca Mars opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, po 2 dniach także Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, tworząc długotrwały sekstyl z pożądliwym Marsem. Rozpocznie się czas pełen romansów, ekscytujących randek, czarujących spotkań i podniecających zdarzeń. Pojawią się nie tylko krótkie, wakacyjne znajomości, ale w niektórych przypadkach również te znaczące związki, zabarwione miłością na całe życie. Mars w znaku Raka pozbawi was jednak zwycięskiego pazura, poczujecie się zdominowani przez zniewalające uczucia, co prowadzi do frustracji, starajcie się więc trzymać na wodzy swój bojowy temperament.

Z różnych stron posypią się też dodatkowe pieniądze, zaczniecie inwestować w mieszkanie, dom i rodzinę, wakacje pochłoną więcej pieniędzy, niż zakładaliście, nie przejmujcie się jednak, bo uda wam się zdobyć dodatkowe środki dzięki własnej zaradności i pracowitości. Barany, których czas urlopu jeszcze nie nadszedł, będą cierpieć katusze oglądając zdjęcia znajomych z wakacyjnych wojaży, dlatego jeśli tylko możecie sobie na to pozwolić, wyjedźcie przynajmniej na weekend nad morze, w góry lub na wieś, naładujcie akumulatory, aby przetrwać w pracy resztę tygodnia. Słońce i Merkury przebywające  do 21 czerwca w znaku Bliźniąt, zachęcają do krótkich podróży, wyjazdów za miasto, odwiedzania rodzeństwa, kuzynów i dalszej rodziny. Dla studentów jest to czas intensywniej nauki i konieczność zdawania ostatnich egzaminów, co powinno wam pójść jak z płatka.

Pierwsze dwie dekady czerwca sprzyjać będą również rozpoczynaniu nowych projektów – jeśli planujecie założyć bloga, kusi was przekaz informacji w każdej formie, mówionej czy pisanej lub planujecie zakup sprzętu elektronicznego, to teraz macie na to najlepszy czas. Po 21 czerwca sprawy się nieco skomplikują, bo Mars utworzy kwadraturę z Jowiszem i gonić was zacznie nawał spraw do załatwienia, wzbudzając niecierpliwość i nadmierny pośpiech. Nów Księżyca 24 czerwca zapowiada początek zawodowego przedsięwzięcia wymagającego dużego wysiłku. Ostatnie dni miesiąca miną w atmosferze walki o pryncypia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.