Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Wodnika

Zarządzanie wspólnymi finansami oraz planowanie przyszłych inwestycji skupi waszą uwagę do 23 września, podczas tranzytu Słońca przez znak skrupulatnej Panny. W dniach 6 – 10 września, gdy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie do szczodrego Jowisza, pojawi się szansa na spore zyski, które zapragniecie ulokować w dochodowym przedsięwzięciu. 15 września natomiast dojdzie do nowiu Księżyca w Pannie w trygonie do Urana, władcy waszego znaku, co zapoczątkuje innowacyjny projekt, który wpłynie na poprawę wspólnego stanu posiadania, niektóre Wodniki otrzymają dotację, zaciągną korzystny kredyt lub uzyskają finansowe wsparcie, pomagające zrealizować oryginalny pomysł. Od 17 do 21 września uważajcie na transakcje finansowe, bo Słońce znajdzie się w opozycji do zwodniczego Neptuna, jakaś pomyłka może was drogo kosztować lub ktoś wykorzysta waszą łatwowierność, jednak trygon Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie między 19 a 23 września sugeruje, że w negocjacjach będziecie potrafili wykazać się asertywnością i zdecydowaniem. 23 września Słońce wkroczy do życzliwej Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na naukę, podróże, zdobywanie wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji. 29 września pełnia Księżyca w Baranie rozbudzi emocje w relacjach międzynarodowych, do czego przyczynią się również aspekty Wenus z Marsem i Uranem.

Wenus przez cały miesiąc tranzytuje przeciwległy znak Lwa, 4 września wyjdzie z retrogradacji i ruszy do przodu, co przyciągnie do was osoby życzliwe i kochające. W dniach 16 – 18 września, podczas kwadratury Wenus z Jowiszem, cieszyć się będziecie dużym powodzeniem, nadmiar spotkań i kontaktów może okazać wręcz męczący. Jeszcze bardziej emocjonująco zapowiada się końcówka miesiąca, ponieważ Wenus utworzy sekstyl z pożądliwym Marsem i kwadraturę z niezależnym Uranem, pojawią się więc sprzeczne tendencje – z jednej strony skłonność do romansów, z drugiej potrzeba niezależności i skłonność do generowania konfliktów.

Mars przez cały miesiąc nie opuści znaku życzliwej Wagi, jest tam jednak pozbawiony możliwości konstruktywnego działania, dlatego mogą pojawiać się frustracje w relacjach miłosnych, przyjacielskich oraz w kontaktach międzynarodowych.

Merkury w Pannie przez pierwszą połowę miesiąca porusza się biegiem wstecznym, unikajcie w tym czasie podejmowania życiowych decyzji, zwłaszcza dotyczących inwestowania. W okolicach 4 września, gdy Merkury znajdzie się w trygonie do Jowisza, warto się wybrać w podróż, ale tylko do miejsc wcześniej odwiedzanych, natomiast 6 września, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, warto podzielić się swoimi pomysłami, zwłaszcza w kontekście planowanych inwestycji, bo znajdą uznane w oczach innych. Decyzje jednak warto podejmować dopiero po 15 września, kiedy Merkury ruszy do przodu, zwłaszcza pod koniec miesiąca, ponieważ znajdzie się ponownie w korzystnym aspekcie do dobroczynnego Jowisza, a także innowacyjnego Urana, co zagwarantuje sukcesy w wielu dziedzinach.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *