Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Skorpiona

Słońce przebywa w życzliwej Pannie do 23 września, co kieruje uwagę na życie towarzyskie i rozwój przyjaźni, która rozkwitnie szczególnie mocno między 6 a 10 września, gdy Słońce utworzy piękny trygon z biesiadnym Jowiszem w przeciwległym Byku – w waszym życiu pojawią się nowe znajomości, możecie liczyć na wzrost popularności. 15 września dojdzie nowiu Księżyca w trygonie do inspirującego Urana, przyjaźnie zawarte w tym czasie okażą się istotne dla waszej przyszłości, macie szansę rozpocząć innowacyjne przedsięwzięcie, które połączy ludzi, posiadających te same pasje i poglądy. Opozycja Słońca do Neptuna w dniach od 17 do 21 września, doprowadzi do nieporozumień w kwestiach dotyczących osobistych przekonań, ale trygon Słońca do Plutona, jednego z władców waszego znaku, obdarzy was pewnością siebie i umiejętnością przekonywania. 23 września Słońce opuści przyjazną Pannę i wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym odczujecie zmęczenie intensywną aktywnością, ostatni tydzień miesiąca powinniście spędzić w odosobnieniu, ładując akumulatory, okaże się to jednak trudne do zrealizowania, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, ponieważ 29 września dojdzie do pełni Księżyca w znaku Barana, co rozbudzi emocje w kwestiach związanych ze zdrowiem oraz warunkami pracy.

Mars, stary władca waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w dyplomatycznej Wadze, co nie sprzyja jawnemu okazywaniu emocji, możecie więc czuć się przez większość czasu sfrustrowani faktem, że w działaniu trzeba się liczyć z uczuciami i opinią innych. W ostatnich dniach miesiąca Mars utworzy namiętny sekstyl z powabną Wenus, co rozbudzi zmysły i może doprowadzić do skrytych romansów.

Wenus przez cały miesiąc tranzytuje rozrywkowego Lwa, w dodatku już 4 września wyjdzie z retrogradacji, co okaże się istotne dla stosunków w pracy. Między 16 a 18 września Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z Jowiszem w przeciwległym Byku, przyniesie to wzrost popularności, ludzie będą was podziwiać i chwalić, uważajcie, aby nie wpaść w samouwielbienie. W końcówce miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Marsa w kwadraturze do wybuchowego Urana, zrobi się gorąco i nieprzewidywalnie w związkach, uważajcie, aby nie wylać dziecka z kąpielą, bo możecie stracić ważną przyjaźń

Merkury w życzliwej Pannie dopiero 15 września wyjdzie z retrogradacji, w międzyczasie utworzy korzystny aspekt z Jowiszem w przeciwległym Byku, to dobry czas na zaplanowanie podróży oraz imprez wakacyjnych, dokonując poprawek, aby uniknąć błędów popełnianych w przeszłości, uda się wam wszystko zorganizować 6 września, gdy Merkury znajdzie się „w sercu Słońca”, będziecie bowiem mieć w tym czasie posłuch, inni będą się liczyć z waszym zdaniem. 25 września, już w ruchu prostym, Merkury ponownie znajdzie się w trygonie do Jowisza, pozwoli z sukcesem zaplanować lub zrealizować plany związane z podróżami i edukacją.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *