Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Ryb

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Panny do 23 września, kierując uwagę na relacje międzyludzkie, budowanie więzi z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, znajomości zawarte w tym czasie przysłużą się wam w przyszłości. 10 września pełnia Księżyca w waszym znaku, w koniunkcji z Neptunem i w dobrych aspektach z odkrywczym Uranem, wzbudzi wyjątkowo dużo emocji, będziecie skłonni udzielić wsparcia osobom w potrzebie, sami też możecie potrzebować pomocy, którą otrzymacie od bliskich, przyjaciół lub sąsiadów. Między 15 a 21 września Słońce ustawi się w opozycji do Neptuna w waszym znaku i w trygonie do Plutona, znajomości wypracowane przez lata okażą się wyjątkowo opłacalne, otrzymacie wsparcie ze strony przyjaciół i partnerów życiowych, zrozumiecie co to znaczy, że „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”.

23 września Słońce opuści przeciwległą Pannę i wkroczy do dyplomatycznej Wagi, energię skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami w porozumieniu z partnerami, tego dnia dodatkowo cofający się Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, jakieś ponowne spotkanie okaże się znaczące dla waszych inwestycji. 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza, w najbliższym czasie rozpoczniecie współpracę, która pozwoli się wam wzbogacić, umowy jednak podpisujcie po 2 października, kiedy Merkury w przeciwległej Pannie powróci do biegu prostego.

Wenus 5 września wejdzie do przeciwległej Panny, nie jest tam jednak zbyt mocna, możecie więc liczyć na nowe znajomości a nawet rozwój miłości, pod warunkiem, że powstrzymacie się od krytycznych uwag w stosunku do osób, które obdarzą was swoim uczuciem – szczególnie w dniach od 14 do 18 września, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z popędliwym Marsem w Bliźniętach, jakaś kłótnia lub ostre słowa mogą zepsuć rodzące się uczucie. Na zaskakująco miłe chwile możecie natomiast liczyć między 18 a 22 września, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem. Od 25 do 28 września Wenus w koniunkcji z Merkurym utworzą korzystny aspekt z pożądliwym Plutonem, szczera rozmowa z kimś bliskim przypomni o problemach, które wydawały się dawno rozwiązane. 29 września Wenus opuści przeciwległą Pannę i przesunie się do Wagi, którą włada, nadejdzie okres korzystny zarówno dla miłości, jak i ważnych inwestycji.

Mars tranzytuje znak Bliźniąt do 25 marca 2023 roku, więc wyjątkowo długo, w tym czasie staniecie się bardzo aktywni na polu rodzinnym, wasze rady i uwagi mogą jednak okazać się zbyt obcesowe, co wzbudzi intensywną reakcję, starajcie się więc wyważać słowa, jakimi zwracacie się do bliskich, zwłaszcza w ostatnim tygodniu miesiąca, gdy Mars utworzy aspekt z ograniczającym Saturnem.

Merkury przebywa w znaku Wagi do 23 września, wpływając na zawieranie umów dotyczących finansów, starajcie się dobrze wykorzystać czas do 10 września, bo tego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, w którym pozostanie do 2 października, a nie jest wskazane podpisywanie umów i rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć w czasie retrogradacji Merkurego. Możecie natomiast renegocjować zawartą wcześniej umowę między 17 a 20 września, kiedy obydwie cofające się planety – Mars i Jowisz – znajdą się w opozycji. 23 września Merkury ponownie wycofa się do przeciwległej Panny, w ostatnim tygodniu września czekają was niekończące się dyskusje z partnerami na tematy, które nie zostały właściwie zamknięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *