Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Byka

Słońce przebywające w życzliwym znaku Panny do 22 września skłoni do porządkowania otoczenia, sprawi także, że powrót do pracy okaże się przyjemniejszy, niż zakładaliście. Nów Księżyca w trygonie do Urana w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 6-7 września, wyznaczy początek nowego, oryginalnego i twórczego przedsięwzięcia, które rozbudzi waszą kreatywność i pomysłowość a także pozwoli pokazać się od nieznanej do tej pory strony.

Między 12 a 16 września Słońce w opozycji do Neptuna ostrzega przed nieszczerością przyjaciół lub osób, które zechcą wykorzystać waszą łatwowierność. Trygon Słońca do Plutona od 15 do 19 września zapewni siłę i wytrwałość we wszelkich działaniach, wymagających istotnych przeobrażeń oraz trwałych zmian, natomiast pełnia Księżyca w mediumicznych Rybach sprzyja wejrzeniu w głąb siebie i rozpoznaniu ukrytych, niezrealizowanych do tej pory marzeń.

22 września Słońce zmieni znak i wkroczy do towarzyskiej Wagi, co wpłynie na większą otwartość w kontaktach międzyludzkich, zachęci też do poprawy relacji z podwładnymi oraz współpracownikami. W ostatnich dniach miesiąca korzystne aspekty Słońca do Saturna pozwolą utrwalić zawodowe osiągnięcia.

Między 4 a 8 września Wenus w znaku dyplomatycznej Wagi utworzy korzystny trygon z Jowiszem w Wodniku, co powinno zaprocentować sukcesami w pracy, jednocześnie Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, tworzącym sytuację presji oraz przymusu, starajcie się wiec w tych dniach unikać osób, które mogłyby was skłonić do robienia rzeczy, których nie akceptujecie. 10 września Wenus opuści skłonną do kompromisów Wagę, gdzie jest silna, i przejdzie do przeciwległego znaku Skorpiona, w którym traci wiele ze swojej mocy.

Między 15 a 19 września kwadratura Wenus do Saturna doprowadzi do trudności w związkach, wprowadzi też ograniczenia w relacjach zawodowych. Od 20 do 26 września natomiast opozycja Wenus do Urana w waszym znaku sprawi, że niektóre Byki wpadną w sidła namiętnej miłości, możecie dosłownie zakochać się od pierwszego wejrzenia. W ostatnich dniach miesiąca Wenus w trygonie do Neptuna zapowiada romantyczne spotkania, natomiast kwadratura Wenus do Jowisza zaowocuje nawiązaniem międzynarodowych kontaktów lub rozpoczęciem nauki.

W pierwszych dniach miesiąca opozycja Marsa do Neptuna skłoni do intensywnej twórczej pracy, nie wszystko jednak pójdzie po waszej myśli, dopiero trygon Marsa do Plutona między 3 a 9 września doda wam siły i motywacji do pokonania trudności. 15 sierpnia Mars opuści znak pracowitej Panny i przejdzie do Wagi, w której nie czuje się najlepiej, zacznie wam więc doskwierać brak cierpliwości i opanowania – frustracja może odbić się negatywnie na stanie zdrowia. Trygon Marsa do Saturna w ostatnim tygodniu miesiąca sprawi, że staniecie się bardzo skuteczni w wykonywaniu zawodowych obowiązków.

Merkury przez cały miesiąc przebywa w znaku dyplomatycznej Wagi, co powinno poprawić komunikację w związkach, ale 28 września zmieni bieg na wsteczny, warto w ciągu pierwszych tygodni miesiąca odwiedzić lekarzy specjalistów i wykonać wszystkie niezbędne badania. Aspekty Merkurego z Plutonem i Jowiszem w ostatnim tygodniu września mogą pokrzyżować wcześniejsze plany, chociaż w sprawach zawodowych możecie liczyć na profity.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *