Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Bliźniąt

Słońce do 22 września przemierza znak sumiennej Panny, skłaniając do porządkowania swego otoczenia zarówno w domu, jak i w pracy. Najszybciej i najsprawniej uporacie się z chaosem w okolicach nowiu Księżyca w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, do którego dojdzie w nocy z 6 na 7 września, układ planet zapowiada początek nowego oryginalnego przedsięwzięcia, warto więc się zawczasu przygotować, pozbyć się tego, co niepotrzebne i otworzyć na nadchodzące nieznane.

W dniach od 12 do 16 września opozycja Słońca do Neptuna wprowadzi zamieszanie, nie wszystko w pracy okaże się zrozumiałe, możecie jednak wykazać się kreatywnością i twórczym podejściem do problemów. Między 15 a 19 września trygon Słońca do Plutona zachęci do poważnych inwestycji, zwłaszcza związanych z nieruchomościami, jest to również dogodny termin na zaciągnięcie kredytu. 20 września pełnia Księżyca w znaku Ryb wywoła emocje związane ze sprawami rodzinnymi i zawodowymi.

22 września Słońce przejdzie do zrównoważonej Wagi, kierując uwagę na związki partnerskie i relacje międzyludzkie, jak również na rozwój hobby i zabawę z dziećmi. Koniec miesiąca wiąże się z rozpoczęciem nauki i podnoszeniem kwalifikacji, które pomogą w rozwoju kariery, czemu sprzyja trygon Słońca do Saturna.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w życzliwej Wadze przez cały miesiąc, dopiero 28 września zmieni bieg na wsteczny, macie więc dużo czasu, aby skorzystać z jego mocy, nawiązując wartościowe znajomości. Między 3 a 6 września, kiedy znajdzie się w korzystnym aspekcie z poważnym Saturnem, warto rozpocząć naukę i podnosić kwalifikacje. Od 18 do 22 września trygon Merkurego do Jowisza zachęca do podróżowania i zdobywania wiedzy, ostatnia dekada miesiąca wiąże się jednak z trudnościami, jakie was czekają przy finansowych negocjacjach, możecie spotkać się z postawą nieugiętą, o czym informuje kwadratura Merkurego do Plutona.

Wenus przebywa w życzliwej Wadze do 10 września, dysponując całą swoją mocą, warto ten czas wykorzystać na pielęgnowanie miłości, rozwój osobisty, nawiązywanie romansów, poprawę każdego rodzaju relacji. Między 4 a 8 września sprzeczne aspekty planetarne z jednej strony przyniosą poczucie szczęścia, spotkania z prominentami lub obcokrajowcami, z drugiej rozbudzą potrzebę posiadania, zazdrość i namiętność, z którą trudno walczyć. 10 września Wenus wkroczy do znaku Skorpiona, tracąc większość swojej mocy, trudno się więc będzie porozumieć bez poczucia przymusu. Dni między 14 a 19 września mogą okazać się przygnębiające, ponieważ Wenus znajdzie się w kwadraturze z ograniczającym Saturnem. Do zerwania relacji lub wybuchu konfliktów może dojść między 20 a 26 września, gdy Wenus ustawi się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana. W ostatnich dniach miesiąca spełnią się niektóre marzenia, gdy Wenus znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Neptunem.

Mars do 15 września przebywa w znaku pracowitej Panny, zachęcając do przeprowadzenia jesiennych porządków w ogrodzie, zaangażowania się w domowe remonty i uporządkowania przestrzeni wokół siebie. Dni między 3 a 9 września, kiedy Mars utworzy trygon z niezmordowanym Plutonem, sprzyjają inwestycjom w nieruchomości. Po przejściu Marsa do znaku Wagi, w drugiej połowie miesiąca, staniecie znacznie mniej skuteczni, chociaż w ostatnim tygodniu września uporacie się z czekającymi was wyzwaniami, o czym zapewnia trygon Marsa do Saturna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *