Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Skorpion

Miesiąc będzie pełen emocji, ponieważ wiele Skorpionów zacznie rozliczać się z przeszłością. Słońce do 22 września przebywa w życzliwym znaku pracowitej Panny, wiele uwagi poświęcicie relacjom przyjaźni, zwłaszcza na początku miesiąca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 2 września. Pełni towarzyszy trygon Słońca do Urana, co jeszcze bardziej wzmacnia potrzebę zachowania dobrych relacji towarzyskich. Niektóre Skorpiony zawrą znajomość z osobą fascynująca i oryginalną, mającą duży wpływ na ich przyszłość.

Dobroczynne aspekty Słońca z Jowiszem, Plutonem i Saturnem między 6 a 18 września otworzą przed wami każde drzwi i sprawią, że staniecie się niezwyciężeni, korzystajcie z okazji, bo dysponować będziecie ogromną siłą, zdolną przenosić góry, zaczniecie odcinać kupony od wysiłku, włożonego w zdobycie kręgu wspierających was przyjaciół. Sukces czeka was szczególnie w komunikacji, poprzez współczesne środki przekazu, w tym portale społecznościowe. Ostrożność zachowajcie jedynie w okolicach 11 września, kiedy Słońce znajdzie się w opozycji z Neptunem, łatwo wtedy miłość pomylić z przyjaźnią, możecie źle zrozumieć czyjeś intencje. Nów Księżyca w znaku Panny, do którego dojdzie 17 września, może stać się początkiem nowej przyjaźni. 22 września Słońce opuści przyjazny znak Panny i wkroczy do Wagi, ostatni tydzień września przypomni wam o przemijaniu, zwolnicie tempo i skupicie się na własnych emocjach.

Mars, jeden z władców waszego znaku, do 10 września biegnie prosto, potem zacznie się cofać i w retrogradacji pozostanie do 14 listopada, jest to czas dany wam po to, aby zweryfikować podejście do samych siebie i do własnego zdrowia. Niektóre Skorpiony mogą zacząć odczuwać dolegliwości, związane z chorobami immunologicznymi. W ostatnich dniach września, za sprawą ponownej kwadratury Marsa do Saturna, powrócą problemy i ograniczenia, które uważaliście za minione.

Merkury do 5 września pozwoli zachować dobre stosunki praktycznie z każdym, szczególnie z osobami bliskimi i przyjaciółmi, dzięki dobroczynnym aspektom z Wenus oraz planetami, przebywającymi w Koziorożcu. Kiedy 5 września Merkury wkroczy do znaku Wagi, zaczniecie ukrywać swoje myśli i plany. Merkury w tym znaku jest właściwy dla sekretnych zwierzeń i psychologicznych terapii, jednak od połowy miesiąca, między 15 a 25 września, zachowajcie ostrożność i uważajcie na to, co i do kogo mówicie, bo kwadratura Merkurego z Jowiszem, Plutonem i Saturnem, może doprowadzić do nieporozumień i różnicy zdań w kwestiach priorytetowych. Opozycja Merkurego do Marsa między 23 a 25 września sprawi, że nie będziecie przebierać w słowach i możecie kogoś boleśnie zranić. 27 września Merkury wkroczy do waszego znaku, co wzmocni waszą pozycję i pozwoli łatwiej zdobyć argumenty w każdej dyskusji.

Wenus w życzliwym znaku Raka przebywa do 6 września, ale kwadratura z Saturnem, do której dojdzie 2 września, nie pozwoli skorzystać z jej dobrodziejstw. 4 i 5 września natomiast kwadratura Wenus do Marsa sprawi, że zaczniecie zbyt gwałtownie dopominać się swoich praw i przestraszycie bliską wam osobę. Od 6 września Wenus w znaku Lwa pomoże uzyskać więcej radości z wykonywanej pracy. Między 13 a 17 września kwadratura Wenus do Urana zmieni nagle warunki pracy, co przyjmiecie z niechęcią.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *