Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Wodnika

Słońce w przeciwległym Lwie przebywa do 23 sierpnia, koncentrując uwagę na sprawach partnerskich, umowach, negocjacjach oraz relacjach z innymi. 1 sierpnia, gdy dojdzie do pełni w waszym znaku, pojawią się emocje w większości związków, trudno wam będzie zaakceptować inny punkt widzenia. Między 5 a 9 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza wprowadzi napięcie w relacjach partnerskich i rodzinnych w związku z planowanymi podróżami, rozpoczęciem edukacji lub inwestycjami w nieruchomości. 16 sierpnia nów Księżyca w przeciwległym Lwie w kwadraturze do Urana, władcy waszego znaku, zmieni radykalnie sytuację rodzinną, może to być początek nowej znajomości lub relacji – towarzyszący temu wydarzeniu trygon Marsa do Urana wpłynie na zmianę sposobu zarządzania wspólnym stanem posiadania, niektóre Wodniki otrzymają spadek. 23 sierpnia Słońce opuści przeciwległego Lwa i wkroczy do zapobiegliwej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym troska o wspólne finanse okaże się priorytetem. W dniach od 25 do 29 sierpnia opozycja Słońca do Saturna wprowadzi ograniczenia w wydatkach, zaczniecie inwestować w środki trwałe. Ostatniego dnia miesiąca dojdzie do kolejnej pełni Księżyca, tym razem w niepewnych Rybach, emocje wzbudzą transakcje finansowe i troska o stan posiadania.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym znaku Lwa, poruszając się biegiem wstecznym, powrócą więc dawne uczucia, odezwą się minione miłości. Między 7 a 11 sierpnia dojdzie do konfliktu w interesach rodzinnych, jakaś relacja może się nawet zakończyć, do czego przyczyni się kwadratura Wenus do wybuchowego Urana – wszystko powróci do normy między 12 a 14 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem w przeciwległym Lwie, doświadczycie ze strony partnera powrotu prawdziwej miłości. Od 20 do 24 sierpnia kwadratura Wenus do Jowisza przyniesie wiele przyjemności w związkach, odezwą się bliskie wam osoby z zagranicy, pojawi się jednak napięcie, będziecie też mieć tendencję do przeceniania swojej pozycji i możliwości.

Mars przebywa w krytycznej Pannie do 27 sierpnia, aktywność skierujecie na planowanie wspólnych wydatków, możecie okazać się mało wyrozumiali, jeśli chodzi o sposób dysponowania środkami, które uznajecie za wspólne, zwłaszcza na początku, w połowie i pod koniec miesiąca, w czasie pełni oraz nowiu Księżyca, ponieważ Mars w tym czasie będzie szczególnie aktywny. Między 20 a 24 sierpnia, gdy Mars znajdzie się w opozycji do Neptuna, zapragniecie czegoś, co jest niemożliwe do zdobycia, istnieje bowiem wyłącznie w waszej wyobraźni. Od 23 do 27 sierpnia trygon Marsa do potężnego Plutona rozbudzi silne pożądanie rzeczy materialnych, niektóre Wodniki otrzymają spadek lub spory zastrzyk pieniędzy z nieznanych źródeł. 27 sierpnia Mars opuści drobiazgową Pannę i wejdzie do życzliwej Wagi, gdzie straci umiejętność konstruktywnego działania, możecie więc stać się mało cierpliwi i wyrozumiali w relacjach z obcokrajowcami.

Merkury również przebywa w drobiazgowej Pannie przez cały miesiąc, jest tam bardzo silny, wpłynie więc pozytywnie na umiejętność planowania i zarządzania wspólnym stanem posiadania, niektóre Wodniki nauczą się oszczędności, zwłaszcza na początku miesiąca, ponieważ 2 sierpnia Merkury znajdzie się w opozycji do rozsądnego Saturna. Między 9 a 11 sierpnia, gdy Merkury utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, otrzymacie wszystko, o co poprosicie, aspekt okaże się korzystny dla podróży, współpracy zagranicznej oraz naukowej, macie szansę powiększyć wspólny majątek lub uzyskać dofinansowanie na projekty edukacyjne. 24 sierpnia Merkury wejdzie w retrogradację, w ciągu najbliższych trzech tygodni powstrzymajcie się od podejmowania decyzji dotyczących ważnych inwestycji.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *