Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Ryby

Słońce w znaku Lwa do 23 sierpnia skłoni do odpoczynku, dbałości o zdrowie oraz niezbyt obciążającej pracy. 1 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku rozbudzi trudne do uzasadnienia emocje, ujawni podświadome lęki i obawy, jednocześnie trygon Marsa w przeciwległej Pannie do Urana w życzliwym Byku, pozwoli je szybko rozładować, stosując aktywność fizyczną lub domowe porządki, w które warto zaangażować życiowych partnerów. Między 5 a 9 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza skłoni do wakacyjnych wojaży, niektóre Ryby zajmą się nauczaniem lub zdobywaniem wiedzy, nie obejdzie się bez stresów. 16 sierpnia nów Księżyca w Lwie w kwadraturze do Urana w życzliwym Byku zapowiada początek nowego zlecenia lub nawiązanie współpracy z wykonawcą, który zajmie się remontem lub odnowieniem mieszkania, w podjęciu zdecydowanych, radykalnych decyzji pomoże trygon Marsa do Urana. 23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na partnerstwo oraz kontakty z klientami lub współpracownikami. W dniach od 25 do 29 sierpnia, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Saturna w waszym znaku, staniecie się niezłomni w negocjacjach, stając po swojej stronie i pilnując własnego interesu. 31 sierpnia pełnia Księżyca w waszym znaku podkręci emocje w związkach oraz w różnych formach partnerstwa.

Wenus przez cały sierpień tranzytuje znak Lwa, poruszając się biegiem wstecznym, u niektórych Ryb mogą pojawić się problemy z sercem, zarówno w sensie rzeczywistym, jak i symbolicznym, powrócą bowiem nierozwiązane sprawy uczuciowe, zwłaszcza między 7 a 14 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się najpierw w napiętym aspekcie z Uranem a następnie w koniunkcji ze Słońcem. Romansom w podróży sprzyja okres między 20 a 24 sierpnia, gdy Wenus utworzy kwadraturę z uszczęśliwiającym Jowiszem, pojawi się jednocześnie napięcie, bo nie wszystkie Ryby uwierzą, że zasługują na większą atencję.

Mars do 27 sierpnia przebywa jeszcze w przeciwległej Pannie, powodując poczucie presji a czasem nawet ataku ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, najbardziej odczuwalne to będzie w czasie pełni oraz nowiu Księżyca, czyli na początku, w środku i w ostatnich dniach miesiąca. Szczególnie niepewnie poczujecie się od 20 do 24 sierpnia, gdy Mars znajdzie się w opozycji do Neptuna, przebywającego w waszym znaku, natomiast między 23 a 27 sierpnia, gdy Mars utworzy trygon z potężnym Plutonem w życzliwym Koziorożcu, zostaniecie poddani wyjątkowej presji ze strony partnerów oraz przyjaciół, będą to tłumaczyć waszym dobrem.

Również Merkury przez cały miesiąc przebywa w przeciwległej Pannie, gdzie jest wyjątkowo mocny, będziecie więc mieć tendencję do porządkowania wszystkiego wokół, łącznie z własnymi myślami. W pierwszych dniach miesiąca opozycja Merkurego do przebywającego w waszym znaku Saturna ograniczy kontakty z otoczeniem, w związkach pojawią się tzw. „ciche dni”, na szczęście szybko miną i w okresie od 9 do 11 sierpnia trygon Merkurego do Jowisza otworzy okno na szeroki świat, podzielicie się swoimi opiniami oraz wiedzą, co zostanie przychylnie przyjęte, to również dobry moment na zorganizowanie wycieczki zagranicznej. 24 sierpnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, partnerzy zaczną wycofywać się z ustaleń, niektóre umowy trzeba będzie renegocjować, w ciągu nadchodzących trzech tygodni unikajcie zawierania nowych kontraktów.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *