Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Strzelca

Słońce przebywa w życzliwym Lwie do 23 sierpnia, sprzyjając podróżom, nauce, poszerzaniu horyzontów oraz wszelkiego rodzaju rozrywce, to idealny czas na aktywny wypoczynek. 1 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku rozbudzi emocjonalność zarówno osób przebywających na urlopach, jak i zaangażowanych w swoją pracę, na co wpłynie również trygon Marsa do Urana, zachęcając do aktywności i zaangażowania w ciekawe, nietuzinkowe zajęcia, niektóre Strzelce zajmą się dbałością o zdrowie własne lub swoich bliskich, uda się wam łatwo rozwiązać każdy problem. Od 5 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza przysporzy sporo pracy, w której będziecie mogli się wykazać umiejętnościami, okaże się to jednak stresujące. W okolicach 16 sierpnia, podczas nowiu Księżyca w Lwie w kwadraturze do Urana w Byku, czekają was zaskakujące wydarzenia, które zmienią podejście do ochrony zdrowia, rozpoczniecie nową dietę, niektóre Strzelce przywitają w domu nowego czworonożnego przyjaciela. W tym samym czasie Mars utworzy trygon z rewolucyjnym Uranem, otrzymacie więc nowe zlecenia dodatkowo płatne, wymagające szybkiego działania i oryginalnego podejścia do problemów. 23 sierpnia Słońce opuści rozrywkowego Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na rozwój kariery oraz intensywną prace zawodową. Już w dniach od 25 do 29 sierpnia, gdy Słońce ustawi się w opozycji do wymagającego Saturna, poczujecie się przeciążeni obowiązkami zarówno zawodowymi, jak i rodzinnymi. Ostatniego dnia sierpnia dojdzie do drugiej w tym miesiącu pełni Księżyca, tym razem w nostalgicznych Rybach, niektóre Strzelce poczują się zmęczone i zapragną oderwać się choć na chwilę od wymagań codzienności.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Lwie, porusza się jednak biegiem wstecznym, co jest korzystne dla osób, które lubią odwiedzać miejsca, gdzie przeżyły niezapomniane chwile, pojawi się bowiem okazja, aby do nich powrócić, możecie również liczyć na kontakt z osobami, przy których serce kiedyś zabiło mocniej, również w stałych związkach nastąpi renesans uczuć. W dniach od 7 do 11 sierpnia kwadratura Wenus do nieprzewidywalnego Urana może pozbawić was cierpliwości wobec potrzeby niezależności bliskiej wam osoby, wszystko powróci do normy w okolicach 13 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się „w sercu” Słońca, odnajdziecie w sobie duże pokłady czułości. W dniach od 20 do 24 sierpnia kwadratura Wenus do Jowisza przyniesie sporo radości w edukacji, podróży lub w kontaktach z obcokrajowcami, uważajcie tylko, aby nie cenić siebie zbyt wysoko, bo możecie przesadzić w wymaganiach.

Mars w pracowitej Pannie przebywa do 27 sierpnia, co przysporzy sporo zajęć, wymagających zaangażowania, precyzji i poświęcenia, zwłaszcza w okolicach pełni i nowiu Księżyca. Od 20 do 24 sierpnia natomiast Mars w opozycji do Neptuna skłoni do zaopiekowania się domownikami, wasza dobra wola może jednak zostać źle odczytana, zanim zdecydujecie się komuś pomóc, najpierw zapytajcie, czy sobie tej pomocy życzy. Od 23 do 27 sierpnia natomiast trygon Marsa do Plutona sprzyja walce o pieniądze, które ktoś jest wam winien, niektóre Strzelce uzyskają środki, które pomogą spłacić finansowe zobowiązania. 27 sierpnia Mars opuści wymagającą Pannę i wkroczy do życzliwej Wagi, gdzie jednak straci możliwość konstruktywnego działania, dlatego starajcie się zwrócić większą uwagę na zdrową asertywność w ważnych związkach i relacjach z przyjaciółmi.

Merkury przez cały miesiąc przebywa w znaku krytycznej Panny, koncentrując myśli wokół zleconych prac i wymagań zawodowych, 2 sierpnia znajdzie się w opozycji do Saturna, co ograniczy możliwość swobodnego podejmowania decyzji, całe szczęście na krótko. Między 9 a 11 sierpnia pojawi się szansa na udział w intratnym międzynarodowym projekcie, to również dobry moment na zagraniczne podróże oraz rozpoczęcie projektów edukacyjnych. 24 sierpnia Merkury w Pannie zmieni bieg na wsteczny, rozpoczynając trzytygodniowy okres, w którym lepiej nie rozpoczynać nowych zawodowych projektów, powrócą natomiast propozycje zajęć, które kiedyś dobrze wam poszły.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *