Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Lwa

Słońce przebywa w waszym znaku do 23 sierpnia, co zapewnia duży kapitał energetyczny, warto go wykorzystać na rozwój osobisty i zapewnienie sobie jak najwięcej przyjemności. Już 1 sierpnia dojdzie do nowiu Księżyca w przeciwległym Wodniku, co dostarczy co prawda sporą dozę emocji w ważnych dla was relacjach, ale pozwoli też zrealizować finansowe cele dzięki korzystnemu aspektowi Marsa do Jowisza. Między 5 a 9 sierpnia kwadratura Słońca w waszym znaku do dobroczynnego Jowisza w Byku przyniesie zawodowy i osobisty sukces, pojawi się jednak napięcie, nie osiągnięcie zbyt wiele bez wysiłku i zaangażowania. 16 sierpnia nów Księżyca w waszym znaku w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana zapowiada rewolucyjne zmiany w pracy, być może trzeba będzie coś zakończyć, aby rozpocząć nowy etap w karierze zawodowej, pomoże wam w tym trygon aktywizującego Marsa do Urana w Byku, niejeden Lew upomni się o należną podwyżkę lub rozpocznie projekt, przynoszący spore dochody. 23 sierpnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do zaradnej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym energia powędruje w kierunku zabezpieczenia spraw finansowych, wpłynie także na troskę o zdrowie. 31 sierpnia w znaku Ryb dojdzie do drugiej w tym miesiącu pełni, która uświadomi wam jasno na czym stoicie zarówno w kwestiach finansowych, jak i zdrowotnych.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w waszym znaku, ale porusza się biegiem wstecznym, nie zabraknie wam zainteresowania i miłości ze strony otoczenia – nie jest to czas właściwy dla rozpoczynania romansów, ale okaże się korzystny dla pokonania rutyny, która mogła się wkraść do stałych związków, zwłaszcza między 7 a 11 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z rewolucyjnym Uranem, warto wprowadzić zmiany we wzajemnych relacjach, inaczej partner/ka znudzi się powtarzaniem wciąż tych samych rytuałów. Rozwojowi uczuć i celebracji miłości służyć będą przede wszystkim dni między 12 a 14 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem w waszym znaku, na 13 sierpnia warto zaplanować chwytającą za serce niespodziankę ukochanej osobie. Od 20 do 24 sierpnia Wenus w kwadraturze do Jowisza przyniesie szansę na awans, ale będziecie się musieli o niego postarać, uważajcie, aby zanadto nie przecenić swojego poczucia własnej wartości.

Mars tranzytuje znak Panny do 27 sierpnia, sprawiając, że pieniądze przelewają się przez palce, pomimo wysiłków, aby dobrze planować wydatki. Panowanie nad budżetem okaże się szczególnie przydatne w czasie pełni oraz nowiu Księżyca, ponieważ Mars będzie w tych okresach wyjątkowo aktywny. Również między 20 a 24 sierpnia opozycja Marsa do niestabilnego Neptuna może skłonić niektóre Lwy do nieprzemyślanych wydatków. W dniach od 23 do 27 sierpnia trygon Marsa do Plutona obdarzy was siłą, niezbędną do pokonania dolegliwości, które mogą się w tym czasie pojawić, niektóre Lwy spłacą finansowe zobowiązania lub uzyskają wymagającą dużego wysiłku pracę, która jednak okaże się opłacalna.

Merkury również przez cały miesiąc przebywa w znaku rozsądnej Panny, pomagając panować nad wydatkami, ale po 24 sierpnia, gdy Merkury wejdzie w retrogradację, unikajcie podejmowania ważnych finansowych decyzji. 2 sierpnia Merkury w opozycji do Saturna wymusi ograniczenia w dysponowaniu osobistym budżetem, niektóre osoby zdecydują się na duże oszczędności, natomiast między 9 a 11 sierpnia czeka was jakiś większy przelew lub otrzymacie premię, która pozwoli zrealizować marzenia o podróżach, na co wpłynie trygon Merkurego do Jowisza.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *