Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Byka

Słońce do 22 sierpnia przebywa w znaku ognistego Lwa, kierując energię na sprawy dzieci, dodając upodobanie do rozrywek i kontaktów z rodziną. W pierwszych dniach miesiąca niektóre Byki mogą wejść z konflikt z dziećmi, które staną się uparte lub postanowią się usamodzielnić, inne Byki zdecydują się przemeblować mieszkanie, jeszcze inne zrewolucjonizują swoje podejście do rodzinnych zobowiązań lub finansowych upodobań – wszystko za sprawą kwadratury Słońca w Lwie do Urana w waszym znaku.

W pierwszym tygodniu sierpnia postanowicie zrealizować swoje ukryte marzenia za wszelką cenę, do czego przyczyni się kwadratura Marsa z Jowiszem. Emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 3 sierpnia. Mars w znaku Barana przez większość miesiąca będzie tworzył szereg napiętych aspektów z Lilth, Plutonem oraz Saturnem, zachowajcie ostrożność, ponieważ wpływ na was będą miały ukryte działania innych osób, których intencje nie zawsze są czyste.

Wenus do 7 sierpnia przebywa w Bliźniętach, potem przesunie się do przyjaznego znaku Raka, w którym jest wywyższona i czuje się znakomicie, zaczniecie chętniej spędzać czas z rodziną w domu lub wybierzecie się na oczekiwane wakacje. Między 17 a 19 sierpnia Wenus znajdzie się w sekstylu z Uranem, pełne emocji okażą się szczególnie 18 i 19 sierpnia, ponieważ jednocześnie dojdzie do nowiu Księżyca w Lwie – pojawi się szansa na którą długo czekaliście, poznacie kogoś wyjątkowego, rozpoczniecie owocną współpracę lub wartościową przyjaźń. Wolne Byki mogą liczyć na strzałę Amora, która zupełnie niespodziewanie utkwi w ich sercu. Między 23 a 27 sierpnia opozycja Wenus do Jowisza pozwoli spędzić radośnie czas w podróży, natomiast ostatnie dni miesiąca przyniosą spełnienie marzenia, duchowy rozwój lub intensywny kontakt ze sztuką, do czego przyczyni się trygon Wenus z Neptunem.

20 sierpnia Merkury, a 22-go Słońce, wkroczą do życzliwego znaku Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym staniecie się bardzo pracowici i kreatywni, robota zacznie się „palić w rękach”, ale sprawi wam dużo przyjemności, uwagę skierujecie na zdrowe odżywianie i uporządkowanie przestrzeni wokół siebie. Mocny Merkury sprzyja pracy umysłowej i działalności w internecie.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *