Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Barana

Słońce do 22 sierpnia przebywa w przyjaznym znaku Lwa, koncentrując waszą uwagę na tym co przyjemne, nie zabraknie więc wam energii, entuzjazmu, a tym bardziej chęci do zabawy. To znakomity okres w roku, kiedy warto więcej czasu spędzić z dziećmi, a jeśli ich nie posiadacie, możecie się skupić na rozwoju zainteresowań lub znalezieniu sprawiającego radość hobby. Już w pierwszych dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana przyniesie moc inspiracji i worek pomysłów – starajcie się jednak nie zepsuć czegoś przez nadmierny pośpiech.

Po 5 sierpnia, kiedy Wenus wkroczy do znaku Raka, w którym czuje się czuje bardzo dobrze, chętniej spędzicie czas z najbliższymi, a dom wyda się wam najlepszym azylem i ucieczką od nadmiernie obciążających spraw zawodowych. Od 7 sierpnia, kiedy Merkury zagości w znaku Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia, staniecie się bardziej mobilni, chętni do podróżowania, a także skłonni do rozrywek – krótko mówiąc to najlepszy moment na udane wakacje. Osoby pozostające na posterunku w pracy staną się mocno kreatywne, prostą drogą zmierzając do sukcesu.

Mars w waszym znaku przebywa przez cały miesiąc, wzbudzając potrzebę ruchu, aktywności i pokonywania przeszkód. W pierwszym tygodniu sierpnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Jowisza, wasza kariera ruszy do przodu, trzeba będzie wprowadzić poprawki do niektórych projektów, co wzbudzi emocje, ale wyjdzie wam na dobre. Szczególną ostrożność zachowajcie między 8 a 18 sierpnia, kiedy Mars w waszym znaku najpierw utworzy koniunkcję z Lilith, a następnie trygon ze Słońcem i napiętą kwadraturę z potężnym Plutonem w Koziorożcu – będziecie co prawda dysponować siłą zdolną przenosić góry, ale źle ukierunkowana plutoniczna energia może wyrządzić wiele krzywdy wam samym lub otoczeniu. Jeśli natomiast potrzebujecie pokonać trudności lub przekroczyć granice własnych osiągnięć, to nic was nie powstrzyma przed zdobyciem tego, czego pragniecie. Dla sportowców to czas wielkich osiągnięć, pozostałe osoby powinny unikać nadmiernych wysiłków. Ostatnia dekada sierpnia przyniesie kwadraturę Marsa do Saturna – zamiast walić „głową w mur”, usiłując osiągnąć to, czego się nie da, horoskop radzi odpuścić i skierować energię na pomoc osobom starszym, które nie dają sobie same rady.

20 sierpnia Merkury wkroczy do znaku Panny, dwa dni później dołączy do niego Słońce, nadejdzie czas, w którym trzeba zaplanować przyszłe działania i poświęcić energię sprawom papierkowym, różnym poprawkom i pracom zleconym, które może nie są zbyt przyjemne, ale pomagają uporządkować rzeczywistość.

Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *