Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Raka

Do 23 października Słońce przebywa w Wadze, kierując energię na sprawy domowe i relacje w rodzinie, które ostatnio mogły pozostawiać wiele do życzenia ze względu na tranzyt wojowniczego Marsa przez ten znak. Do konfrontacji może dojść w okolicach 14 października, podczas zaćmienia Słońca w Wadze, wyjdą bowiem na jaw skrywane pretensje i oczekiwania, rozpocznie się nowy etap we wzajemnych stosunkach, 20 października, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, warto przeprowadzić szczerą rozmowę, która pomoże określić od nowa granice prywatności i osobistej niezależności. 23 października Słońce opuści Wagę i wkroczy do życzliwego Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym znaczenia nabiorą najgłębsze uczucia, niektóre Raki zaczną je wyrażać w sposób twórczy i kreatywny, inne odnajdą zainteresowania, które staną się ich nowym hobby, warto w tym czasie rozpocząć zdobywanie wiedzy, która pozwoli zwiększyć kompetencje, wpływając na rozwój kariery, czemu sprzyjać będzie trygon Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie od 23 do 26 października. 28 października czeka nas kolejne zaćmienie, tym razem Księżyca w znaku Byka, jakąś przyjaźń trzeba będzie poddać weryfikacji i czekają was wielkie emocje z tym związane.

Do 9 października Wenus w Lwie będzie jeszcze zasilać wasze finanse, potem wejdzie do życzliwej Panny, ale straci sporo ze swej mocy, uczucia i poczucie własnej wartości mogą na tym ucierpieć, zwłaszcza w dniach 9 – 11 października, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do chłodnego i ograniczającego Saturna. Między 20 a 24 października, gdy Wenus utworzy trygon z Jowiszem, będziecie starali się okazywać życzliwość sąsiadom i rodzeństwu, powiodą się podróże a nauka i zdobywanie wiedzy staną się przyjemnością. Ostatniego dnia miesiąc pozostaniecie pod wpływem trygonu Wenus do nieprzewidywalnego Urana, co może stać się niespodziewanie początkiem pięknej przyjaźni.

Między 7 a 12 października Mars w Wadze ustawi się w napiętym aspekcie do Plutona, co wpłynie niekorzystnie na relacje w rodzinie, Raki pozostające w toksycznych związkach uświadomią sobie, że to już ostatni dzwonek, aby uwolnić się od zależności. 12 października Mars wejdzie do życzliwego Skorpiona, co doda wam pewności siebie i zmotywuje do działania, jednak pod koniec miesiąca, kiedy Merkury w koniunkcji z Marsem ustawią się w opozycji do Jowisza, stracicie dużo energii na próbę przekonania przyjaciół, że wasze postępowanie jest słuszne.

2 października Merkury ustawi się w opozycji do Neptuna, dla studentów będzie to moment niepewności i zagubienia, pozostałym Rakom niektóre informacje mogą wydawać się trudne do zaakceptowania lub zrozumienia, jednak już następnego dnia trygon Merkurego do Plutona pozwoli zachować się asertywnie w sytuacji, gdy ktoś zechce nakłonić was do zmiany zdania lub stanowiska w ważnej sprawie. 5 października Merkury opuści znak Panny, w którym był wyjątkowo mocny i wejdzie do Wagi, umysł zaczną zaprzątać relacje w rodzinie – miedzy 20 a 22 października może dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań, gdy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie do Plutona. 22 października Merkury zawita do życzliwego Skorpiona i od razu utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, co okaże się bardzo korzystne dla komunikacji z autorytetami, zwłaszcza w dziedzinie nauki lub kontaktów międzynarodowych.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *