Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Bliźniąt

Słońce w życzliwej Wadze przebywa do 23 października, kierując energię na rozwój zdolności kreatywnych, warto w tym czasie zając się czymś twórczym, rozwijać zainteresowania, złapać kontakt ze sztuką pod każdą postacią a także pracować nad jakością związków, zarówno miłosnych, jak i przyjacielskich. 14 października będzie miało miejsce w tym znaku zaćmienie Słońca, jakiś związek wydobędzie na wierzch ukryte w podświadomości treści, co wpłynie na zmianę jego postrzegania, trzeba będzie zacząć budować od nowa wzajemne relacje, zaburzone przez przebywającego w Wadze Marsa, powodującego brak tolerancji i agresję. Okazja do osiągnięcia porozumienia pojawi się 20 października, gdy Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, uzyskacie bowiem uwagę i zrozumienie. 23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do posępnego Skorpiona, uwaga powędruje w kierunku celebrowania Święta Zmarłych i pamięci o bliskich, którzy odeszli, warto jednak również w ciągu nadchodzącego miesiąca zadbać o zdrowie, sprzyjają temu dni od 23 do 26 października, gdy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, bowiem rezultaty podjętych działań w tej dziedzinie będą trwałe. 28 października dojdzie do kolejnego zaćmienia, tym razem Księżyca w znaku Byka, będziecie mieć tendencję do ignorowania sygnałów, jakie wysyła wam ciało, co może wywołać psychosomatyczne objawy, starajcie się pozostać w kontakcie z własną psychiką.

Miesiąc rozpocznie opozycja Merkurego, władcy waszego znaku, do zwodniczego Neptuna, wprowadzając element nieszczerości w relacje z domownikami lub współpracownikami, ale już 3 października trygon Merkurego do Plutona wydobędzie na jaw ukryte motywy postępowania i kłamstwa wyjdą na jaw. 5 października Merkury opuści znak Panny, w którym był wyjątkowo mocny i wejdzie do życzliwej Wagi, myśli powędrują w kierunku ważnych relacji i związków, staniecie się bardziej towarzyscy i kreatywni. Między 20 a 22 października Merkury znajdzie się w kwadraturze z bezwzględnym Plutonem, wasze wypowiedzi mogą stać się pełne presji, a nawet agresji, zwłaszcza w dziedzinie zarządzania wspólnymi finansami. 22 października Merkury ponownie zmieni znak i wejdzie do znaku Skorpiona, w ostatnim tygodniu miesiąca warto zrobić porządek ze stanem zdrowia, zwłaszcza że Merkury wraz ze Słońcem ustawią się w trygonie do Saturna, co pozwoli zasięgnąć porady autorytetów, praca w tym czasie okaże się wymagająca, ale poradzicie sobie z nią, jeśli pozostaniecie konsekwentni i wytrwali. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w koniunkcji z Marsem w Skorpionie ustawi się w opozycji do Jowisza, zwróćcie uwagę czemu poświęcacie czas, bo możecie stracić niepotrzebnie sporo energii.

Do 9 października Wenus przebywa jeszcze w rozrywkowym Lwie, co pozwoli skorzystać z miłosnych zawirowań oraz przyjemności, jakie funduje pogodna jesień, ponieważ kiedy wejdzie do znaku Panny straci w dużym stopniu możliwość realizacji swego potencjału, relacje w rodzinie nabiorą chłodu i zaczniecie kierować się racjonalnością a nie uczuciami, zwłaszcza w dniach od 9 do 11 października, gdy Wenus ustawi się w opozycji do surowego Saturna. Między 20 a 24 października trygon Wenus do dobroczynnego Jowisza pozwoli jednak cieszyć się zdobywaniem interesującej wiedzy, kontaktami z obcokrajowcami lub planowaniem podróży, również ostatniego dnia miesiąca, gdy Wenus ustawi się w korzystnym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, czeka was miła niespodzianka, niektóre Bliźnięta znajdą się pod urokiem oryginalnej, ekscentrycznej osoby. Między 7 a 12 października pozostaniecie pod wpływem kwadratura Marsa do Plutona, takie nagromadzenie energii może okazać się destrukcyjne, zwłaszcza dla związków miłości oraz relacji, w których drzemią niewypowiedziane żale, oczekiwania i pretensje, może też dojść do poważnych kontrowersji w wydatkowaniu wspólnych pieniędzy. 12 października Mars przejdzie do znaku Skorpiona, nabierając mocy, okaże się to korzystne dla osób, mających dużo zleceń i zadań do wykonania oraz sportowców, pragnących pokonać własne wyniki lub zdobyć przewagę nad konkurencją, łatwo będzie to osiągnąć zwłaszcza w dniach od 12 do 15 października, gdy Mars znajdzie się w trygonie do wytrwałego Saturna.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *