Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Byka

Słońce przebywa w znaku Wagi do 23 października, kierując uwagę na sprawy zdrowia, stosunki w pracy i relacje w związkach. Pełnia Księżyca w Baranie, do której dojdzie 9 października, pozwoli zobaczyć jasno co lub kto wam nie sprzyja, zarówno w dziedzinie zasad żywieniowych, jak otaczających was osób. Między 9 a 13 października trygon Słońca do Saturna uruchomi napięty aspekt, jaki ta zachowawcza planeta tworzy z rewolucyjnym Uranem w waszym znaku – powróci to, co przeżywaliście na początku roku, czyli konflikt pomiędzy potrzebą zachowania status quo a dążeniem do wolności, to, co wydawało się niezmienne może być znów wystawione na próbę, napięcie na świecie wzrośnie, co wymusi podjęcie nagłych i niespodziewanych działań. Szczególnie między 16 a 23 października będziecie świadkami lub uczestnikami bezpardonowej walki, kiedy Słońce znajdzie się z jednej strony w trygonie do Marsa, z drugiej w kwadraturze do potężnego Plutona, dobra wiadomość jest taka, że Słońcu towarzyszyć będzie zachęcająca do kompromisu i osiągniecia porozumienia Wenus, więc wyjściem z każdej trudnej sytuacji okaże się dobra wola i miłość. 

23 października Słońce wraz z Wenus opuszczą dyplomatyczną Wagę i wejdą do przeciwległego Skorpiona, kierując uwagę na związki, negocjacje oraz potrzeby innych ludzi. 25 października dojdzie do nowiu Księżyca w Skorpionie, emocje skierujecie na rozpamiętywanie przeszłości oraz bliskich, którzy odeszli, tym bardziej, że zbliża się Święto Zmarłych. 29 października dobroczynny Jowisz wycofa się z Barana i zawita ponownie na parę miesięcy do życzliwych Ryb, to dla was okazja, aby nawiązać międzynarodowe przyjaźnie, powrócić do nauki, wybrać się za granicę.

Wenus, władczyni waszego znaku, do 23 października przebywa w znaku Wagi, którym również rządzi, jest więc silna, warto wykorzystać moc miłości i życzliwości w każdym rodzaju negocjacji, dążąc do porozumienia, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy ustawi się w opozycji do Jowisza oraz między 11 a 23 października, gdy utworzy najpierw dążący do stabilizacji trygon z Saturnem, a następnie koniunkcję ze Słońcem uwikłanym w konflikt. Dla niektórych Byków druga dekada miesiąca okaże się wstępem do silnej, namiętnej miłości, inne osoby będą walczyć z nawykami, które im nie służą. 23 października Wenus opuści dyplomatyczną Wagę i wejdzie do przeciwległego Skorpiona, tracąc wiele ze swej mocy, staniecie się więc bardziej skłonni do pretensji, rozliczeń i domagania się uwagi. W ostatnim tygodniu października możecie mieć nastrój zgodny z porą roku i zbliżającym się Świętem Zmarłych.

Mars w Bliźniętach w trygonie do Saturna skłoni was do oszczędności na początku miesiąca, zwłaszcza że czekają was niespodziewane wydatki, natomiast między 9 a 16 października Mars w kwadraturze do Neptuna sprawi, że staniecie się kontrolujący wobec przyjaciół, posądzając ich o nieszczerość, zanim otwarcie wystąpicie przeciwko komuś sprawdźcie, czy opinie, jakie do was dotarły, są prawdziwe, mogą to być zwykłe plotki. Od 16 do 20 października Wenus w trygonie do Marsa sprzyja nawiązaniu romansu, może również przynieść dodatkowe zarobki, dzięki którym sprawicie sobie piękne, artystycznie wykonane przedmioty.

Już 2 października Merkury w życzliwej Pannie wyjdzie z retrogradacji, co pozwoli podejmować strategiczne decyzje, zwłaszcza dotyczące dzieci, swojego hobby oraz planów i zamierzeń, które są zgodne z waszymi zainteresowaniami. Między 4 a 8 października trygon Merkurego do Plutona uświadomi wam trudności, z jakimi przyjdzie się wam zmierzyć. 11 października Merkury zawita do dyplomatycznej Wagi, łatwiej więc będzie dojść do porozumienia, zwłaszcza że od razu znajdzie się w opozycji do Jowisza, natomiast od 21 do 23 października Merkury w trygonie do Saturna skupi uwagę na rozwoju kariery. Między 25 a 28 października, zaraz po nowiu Księżyca, Merkury znajdzie się w trygonie z Marsem i napiętym aspekcie z Plutonem, sytuacja finansowa może być niepokojąca i wymagać trudnych decyzji.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *