Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Barana

Słońce w przeciwległej Wadze przebywa do 23 października, skupiając uwagę na sprawach partnerskich, umowach, negocjacjach i związkach, warto poświęcić więcej czasu innym, bo w ostatecznym rozrachunku sami na tym najwięcej skorzystacie. 9 października pełnia Księżyca w waszym znaku uświadomi  wam jasno, z kim warto utrzymywać znajomość, inwestując swój czas i energię, a kto was tylko wykorzystuje, pozbawiając sił życiowych. Związki i przyjaźnie, które uznacie za wartościowe, okażą się trwałe, na co wskazuje trygon Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie od 9 do 13 października.

Między 16 a 23 nastawcie się na walkę, ponieważ Słońce utworzy z jednej strony trygon do Marsa, z drugiej kwadraturę do Plutona – tak się składa, że obydwie planety rządzą waszym znakiem, aspekty więc mogą mieć duży wpływ na waszą sytuację zarówno osobistą, jak i zawodową, jednoczesna koniunkcja Wenus ze Słońcem, do której dojdzie w tym czasie i obecność Merkurego w Wadze podpowiadają, że tylko „zawieszenie broni” i osiągnięcie porozumienia może wyprowadzić was z impasu, jeśli chcecie uniknąć strat.  23 października Słońce wraz z Wenus opuszczą przeciwległą Wagę i wkroczą do znaku Skorpiona, Słońce odzyska siłę, natomiast Wenus – straci, w związku z tym osiągniecie dominację w każdym związku. Ostatni tydzień miesiąca skieruje uwagę, jak co roku, na tych, którzy odeszli. 

25 października dojdzie do nowiu Księżyca w Skorpionie, tego dnia ogarnie was jesienna nostalgia i melancholia w związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych, nie zapominajcie, że jest to także Święto Odrodzenia. 29 października Jowisz, planeta obfitości i szczęścia, opuści wasz znak i wycofa się na parę miesięcy do Ryb – nie obawiajcie się, niebawem na dłużej powróci i obdarzy was swoim dobroczynnym działaniem.

Mars w Bliźniętach daje moc słowu i komunikacji, korzystajcie z niej mądrze, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, pozostając pod wpływem trygonu Marsa do Saturna, stabilizującego i ułatwiającego utrwalenie długotrwałych, sprzyjających karierze, przyjaźni – niestety, przez większość miesiąca Saturn znajdzie się w napiętym aspekcie z Uranem, to co trwałe będzie więc dążyć do zmiany, bo są to przeciwstawne energie. Między 9 a 16 października Mars w kwadraturze do Neptuna wpłynie negatywnie na kontakty ze służbą zdrowia, jest to natomiast dobry moment, aby pozbyć się niechcianych nawyków i uzależnień – bez wysiłku i pokus się jednak nie obejdzie. Między 16 a 20 października trygon Wenus do Marsa uczyni z was uwodzicieli, zaczniecie flirtować na całego, zdobywając uwagę, a nawet serce osoby, na której zawiesicie wzrok.

Już w pierwszych dniach miesiąca Wenus w przeciwległej Wadze znajdzie się w opozycji do przebywającego w waszym znaku dobroczynnego Jowisza, co może przynieść romans, przychylność partnerów i wielkie powodzenie. Uważajcie, aby nie zepsuć wrażenia zarozumiałością lub wielkościowym podejściem, skromność bowiem okaże się waszym największym sprzymierzeńcem. Między 11 a 16 października Wenus w trygonie do Saturna utrwali przyjaźnie, korzystne dla waszej kariery, natomiast między 16 a 23 Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i w trygonie do Marsa, ale także w kwadraturze do przemocowego Plutona – w życiu niejednego Barana pojawi się trudna do opanowania namiętność, miłość wybuchnie z wielką siłą, unikajcie pośpiechu i presji, bo to, czego pragniecie, zdobędziecie bez wysiłku w ostatnim tygodniu miesiąca, po 23 października, kiedy Wenus w koniunkcji ze Słońcem znajdą się w Skorpionie.

2 października Merkury w Pannie zmieni bieg na prosty, co wpłynie korzystnie nie tylko na komunikację, ale również zdrowie oraz warunki pracy. Między 4 a 8 października trygon Merkurego do Plutona pomoże pokonać trudności w każdej dziedzinie, pod warunkiem, że zmienicie sposób myślenia na bardziej pozytywny. 11 października Merkury opuści Pannę i wejdzie do przeciwległej Wagi, co ułatwi prowadzenie konstruktywnych rozmów, negocjacji oraz skłoni do podpisywania umów, również międzynarodowych – zwłaszcza między 11 a 13 października, kiedy znajdzie się w opozycji do Jowisza w waszym znaku. Również okres między 21 a 23 października może przynieść zawarcie długoterminowych zobowiązań, gdy Merkury utworzy trygon z Saturnem. Merkury w kwadraturze do Plutona i w trygonie do Marsa od 25 do 28 października skomplikuje negocjacje, ponieważ pojawi się przymus, a nawet szantaż, trzeba będzie znaleźć kompromis, co nie będzie łatwe.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *