Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Byka

Do 23 października Słońce w znaku Wagi zwróci uwagę na kwestie zdrowotne zarówno własne oraz partnerów życiowych, jak i domowych zwierząt, zaprzątać wam głowę mogą również stosunki z podwładnymi i wykonawcami zleceń. Trudności w tych dziedzinach pojawią się zwłaszcza między 6 a 9 października, gdy w Wadze dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z wojowniczym Marsem i cofającym się Merkurym – układ planet sugeruje, że trudno się będzie porozumieć bez presji, osoby zbyt powolne będą was irytować, niektórym zabraknie cierpliwości lub wyrozumiałości i konflikt gotowy. Warto wrócić do spraw niedokładnie omówionych, może dojść do zerwania niektórych umów, starajcie się zachować spokój i równowagę.

Między 13 a 17 października natomiast trygon Słońca do Jowisza może przynieść zawodowy sukces lub propozycję prestiżowego zlecenia dla wykonawców usług, powiodą się również projekty edukacyjne lub związane ze współpracą zagraniczną. Pełnia Księżyca w znaku Barana, do której dojdzie 20 października, uświadomi wam jasno, na czym stoicie w zakresie spraw zdrowotnych, emocje może wzbudzić kontakt z ochroną zdrowia. 23 października Słońce zawita do przeciwległego znaku Skorpiona, kierując uwagę na sprawy partnerstwa, umowy i związki międzyludzkie. Ostatnie dni miesiąca skłonią do zadumy nad sprawami życia i śmierci, tegoroczne Święto Zmarłych może okazać się wyjątkowo nostalgiczne ze względu na kwadraturę Słońca do Saturna.

Do 7 października Wenus przebywa jeszcze w przeciwległym znaku Skorpiona, stwarzając szanse na namiętne miłosne związki, zwłaszcza na samym początku miesiąca, gdy znajdzie się w sekstylu z zaborczym Plutonem – uważajcie jednak, aby nie paść ofiarą osób bezwzględnych lub charyzmatycznych zdobywców, którzy wykorzystają waszą dobrą wolę i zaangażowanie, podporządkują sobie, a potem zostawią z niczym, bowiem Wenus w Skorpionie jest słaba i skłonna ulegać silniejszym. 7 października Wenus zawita do optymistycznego Strzelca, poczujecie się więc bardziej pewni siebie, zwłaszcza że między 11 a 15 października Wenus w sekstylu do Saturna wpłynie na stabilizację życia zawodowego. W ostatnim tygodniu miesiąca sekstyl Wenus do Jowisza zapowiada profity i wypłatę świadczeń z instytucji państwowych, natomiast kwadratura Wenus do Neptuna ostrzega przed nieszczerością przyjaciół.

Merkury tranzytuje znak Wagi, pozostając do 18 października w biegu wstecznym, wskazana jest w tym czasie ostrożność w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji, szczególnie w kwestiach zdrowotnych oraz dotyczących relacji z podwładnymi i wykonawcami zleceń. W pierwszych dniach miesiąca sprawy międzynarodowe oraz związane z edukacją staną się przyczyną głębokich przemyśleń, na co wskazują aspekty Merkurego z Plutonem i Jowiszem. Starajcie się panować nad emocjami w okolicach 9 października, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem oraz impulsywnym Marsem.

Mars w znaku Wagi przebywa do 30 października, a ponieważ jest w tym znaku słaby, może powodować problemy w relacjach z ochroną zdrowia oraz podwładnymi i wykonawcami zleceń.  Najbardziej aktywny okaże się między 16 a 24 października, kiedy utworzy trygon z dobrotliwym Jowiszem i kwadraturę z potężnym Plutonem – będzie was kusić, aby działać szybko i skutecznie, według zasady „cel uświęca środki”, ale bierzcie pod uwagę koszty, jakie się przy tym ponosi. 30 października Mars zawita do przeciwległego znaku Skorpiona, w którym jest mocny, partnerzy, zarówno życiowi, jak i biznesowi zaczną wywierać na was presję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *